Białe jeansy nie wychodzą z moda od wielu sezonów. Nic dziwnego, latem pasują do opalonej skóry, luźnego topu i kolorowych sandałków lub espadryli, na spotkaniach w pracy można spokojnie zestawić je z marynarką i mokasyny, a wieczorem sprawdzą się w stylizacjach na imprezę (koronkowa czy błyszcząca bluzka plus buty na obcasie). 

Białe jeansy komu pasują?

Co prawda przy białych jeansach trzeba uważać ze względu na sylwetkę, ponieważ jasny kolor nieco powiększa. Jednak najczęściej dotyczy to wąskich jeansów typu rurki. Tego lata najmodniejsze są luźne białe jeansy z poszerzanymi nogawkami, najlepiej długości ¾. Każda z nas będzie się dobrze czuć w tym modelu, niezależnie od figury. Warto jednak postawić na odpowiednie proporcje – przy luźnych białych jeansach proponujemy nieco bardzie dopasowaną górę i odwrotnie – stawiając na wąskie białe spodnie skinny wybierzcie obszerną „męską koszulę” lub bluzkę bez ramion z falbankami.

W dodatkach do białych jeansów panuje pełna dowolność, zwłaszcza latem. Sneakersy, obcasy, torby typu shopper czy małe listnoszki na długim pasku – wszystkie chwyty dozwolone. Zobaczcie kilka naszych pomysłów na stylizacje z białymi jeansami odpowiednio do okazji!

Białe jeansy na co dzień

 

Białe spodnie do pracy

 

Luźne białe jeansy na wieczór