Białe jesienne botki - hit czy kicz?

Ze wstępu wiecie już, że białe botki od kilku sezonów zaliczają wielki come back. Strzepują z siebie złą renomę ostatnich dekad i skojarzenie z prowincjonalną dyskoteką. Ten model podbija ulice wielkich miast, bo pasuje do skandynawskiego minimalizmu i trendów na ultranowoczesność. Modele, które podbijają serca influencerek i it girl bardziej przypominają żołnierski uniform, w którym widziałybyśmy siebie jako główne postaci w "Seksmisji" lub "Mad Maxie". 

Mocne, nieregularne podeszwy, traktorki, wysokie cholewki sięgające nawet połowy łydki, urozmaicone często gumką, lub sznurowane jak militarne obuwie - takimi białymi butami wygrasz w tym sezonie!

Białe botki - jak je nosić? 

Białe botki noś ze skandynawską nonszalancją - zestawiaj je z elementami męskiej garderoby jak oversizowymi koszulami w kratę, męskimi płaszczami, pudełkowymi pikowanymi parkami. Białe botki świetnie wyglądają z kontrastowymi barwami i w zmiksowanych stylach - jeśli mocne białe chunky boots, to spróbuj je zestawić z satynową kobiecą spódnicą lub dzianinową sukienką. Jeśli białe botki na szpilce lub kowbojki w białe łatki - załóż do nich szeroki baloon jeans z wysokim stanem i oversizowy sweter w vintage stylu. Białe botki zachęcają do eksperymentów.