Beyonce i Jay Z na koncercie w Warszawie

Beyonce i Jay-Z w Polsce wystąpią w Polsce w trakcie trasy OTR II. Koncert Queen B. i jej męża odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w sobotę 30 czerwca 2018. Podczas występu małżeństwa na pewno będzie można usłyszeć wielkie przeboje i nowe kawałki z płyty "Everything is Love". Bilety na koncert Beyonce sprzedały się zaskakująco szybko i wszystkie absolutnie na pniu. Czy można gdzieś jeszcze kupić bilety na Beyonce? Odpowiedź zasmuci pewnie fanów piosenkarki, ale szanse na wejście na koncert Queen Bey są minimalne. 

Dużo mówi się o tym, kto będzie grał przed gwiazdorską parą, czyli supportował cały koncert na PGE Narodowym w stolicy. Obstawiano, że będzie to ktoś z kim Beyonce i Jay Z blisko współpracą w Stanach, na przykład Solange Knowles czy Frank Ocean, których para zawsze wspiera. Jay Z znany jest też przede wszystkim z lansowania wielu gwiazd i raperów, jako ich główny producent muzyczny. Spekulowało się, że supportem przed koncertem Beyonce może też zostać super zdolny Polak, Radzimir Dębski "Jimek", który jako kompozytor zdobył uznanie Beyonce w konkursie na najlepszy remiks jej hitu. 

Kto zagra przed Beyonce i Jay Z na stadionie Narodowym?

Nic bardziej mylnego, okazuje się, że gości przed koncertem Beyonce rozgrzewać będą miksy polskiego DJ Eprom. Za tym pseudonimem kryje się Michał Baj, aktualnie Mistrz Świata w Mistrzostwach Świata DJ'ów i dwunastokrotny Mistrz Polski. DJ Eprom jest również producentem muzycznym i inżynierem dźwięku, pracuje m.in. z Fisz Emade, ma na koncie Złotą Płytę i Fryderyka.

Wybieracie się na koncert Beyonce i Jay Z w Warszawie?