Jak zrobić kolaż Best Nine na Instagramie?

Podsumowania ostatnich 12 miesięcy są niesamowicie lubiane i popularne, a największą sympatią cieszy się zestawienie najpopularniejszych 9 zdjęć na naszym profilu na Instagramie, czyli tak zwane Best Nine (czasami określane mianem Top Nine). Aby samodzielnie wykonać taki kolaż potrzebujemy specjalnej aplikacji. Oczywiście, możemy sami przejrzeć wszystkie fotografie na naszym profilu i sprawdzić, które z nich najbardziej podobało się internautom, ale wymaga to mnóstwo zaangażowania i wolnego czasu, zwłaszcza jeśli w ciągu roku wrzuciliśmy dużo zdjęć na Instagrama.

Zobacz też: Stylizacja z Instagrama: Kolorystyczna terapia szokowa nowojorskiej It Girl. Ten patent ze szpilkami jest świetny!

Jak samodzielnie przygotować Top Nine 2020?

Dużo prostszym sposobem na utworzenie naszego Best Nine 2020 jest wejście na specjalną stronę internetową, która umożliwia automatyczne wybranie naszych najpopularniejszych fotografii z Instagrama i sklejenie ich w jeden kolaż. Najpopularniejszą stroną do tego celu jest bestnine.net. Bo wejściu na tą stronę należy podać naszą instagramową nazwę i poczekać na efekt. Już kilka sekund później otrzymamy nasz prywatny zestaw Best Nine 2020, który możemy zapisać tylko dla siebie lub też udostępnić w postaci posta na Instagramie albo chociaż InstaStory.

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazała bardzo intymne zdjęcie na Instagramie i... jak zwykle rozbawiła fanów

Best Nine 2020: Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2020 roku

Dobrym sposobem na odnalezienie zestawień Top Nine (Best Nine) 2020 jest wpisanie odpowiednich hasztagów, takich jak #bestnine2020, #bestnine, #topnine2020 lub #topnine. Dzięki temu łatwiej wyszukamy tego rodzaju podsumowania minionego roku należące do wielu innych użytkowników tej aplikacji. Warto także samemu oznaczyć nasz post z najpopularniejszą dziewiątką właśnie takimi hasztagami.

Rok 2020 coraz szybciej zbliża się do końca. Jest to dobra okazja, żeby podsumować, co wydarzyło się w trakcie minionych 12 miesięcy i powspominać dobre rzeczy, które nas wtedy spotkały. Zestawienie Best Nine 2020 jest jednym z tych, które przywróci najlepsze wspomnienia z 2020 roku i pozwoli zobaczyć, co najbardziej podobało się też naszym obserwującym.

Zobacz też:

Jennifer Lopez ma w nosie konwenanse. Jej taniec to hit Instagrama!

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się spektakularną choinką! "Pasuje do Twojej osobowości" - piszą fanki

8 milionów kobiet wrzuciło czarno-białe selfie na Instagram. O co chodzi w wyzwaniu #WomenSupportWomen?