Beata Tadla mąż

Związek Beaty Tadli długo owiany był tajemnicą. Gwiazda zaskoczyła wszystkich informacją o zaręczynach w sierpniu ubiegłego roku. Decyzję podjęła szybko, bo zaledwie po miesiącu znajomości z tajemniczym Michałem.

- Jak ludzie trafią na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać - powiedziała w rozmowie z “Super Expressem”.

Ślub był utrzymywany w tajemnicy do końca, podobnie zresztą jak tożsamość partnera dziennikarki. Dopiero pod koniec ubiegłego roku, Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie ze swoim narzeczonym.

- Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem - napisała pod wspólnym zdjęciem zakochanej pary.

 

Beata Tadla ślub

Przed Urzędem Stanu Cywilnego zgromadzili się najbliżsi członkowie rodziny i znajomi pary młodej, którzy utworzyli szpaler z czerwonych róż. Ceremonia była bardzo kameralna. W tym wyjątkowym dniu, Beata Tadla postawiła na klasykę. Miała na sobie prostą, białą suknię z długim rękawem i dekoltem w kształcie litery “V”.

Natomiast jej partner, Michał był ubrany w elegancki ciemnogranatowy garnitur. Państwo młodzi wspólnie prezentowali się świetnie.

Zobacz także:

Dwa dni po święcie zakochanych, dziennikarka opublikowała ślubne zdjęcia.

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała pod opublikowanymi fotografiami.

W internecie pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których również się dołączamy.