LG gram gwarantuje komfortową pracę. Jego ekran wyposażono w matrycę IPS z 99% pokryciem palety DCI-P3. W zależności od modelu waży on od 999 do 1350 gramów. Ponadto posiada certyfikat militarny, bowiem przetestowany został w ekstremalnych warunkach, takich jak: skrajne wartości temperatury, niskie ciśnienie, upadki na podłoże oraz wibracje. Wszystko po to, by udowodnić, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie zawiedzie*.

Etui idealnie skrojone

Wraz z ultrabookiem każdy nabywca otrzyma dwuczęściowe etui. Zaprojektowano je tak, by nawet w opakowaniu LG gram zachowywał swoją smukłość. Etui dostępne jest w trzech kolorach do wyboru: pudrowym, żółtym oraz miętowym.

Wygoda w kompakcie

W zestawie znajduje się również bezprzewodowa mysz Logitech MX Anywhere 3. Charakteryzuje się dużą żywotnością baterii – pracuje nawet do 70 dni bez ładowania. Występuje w trzech kolorach do wyboru: jasnoszarym, grafitowym oraz różowym.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup ultrabooka LG gram do 31 grudnia 2021 roku, otrzyma dopasowane etui oraz mysz bezprzewodową Logitech MX Anywhere 3 Dostępność akcesoriów jest ograniczona. Szczegóły promocji znajdują się na stronie: strefalg.pl/promocja/gram-akcesoria.