Płyn do higieny intymnej 4organic Care to wyprodukowany z naturalnych składników kosmetyk do codziennego użytku. 98,5% składników płynu jest pochodzenia naturalnego, wśród nich znajdziemy oczyszczony aloes, który działa nawilżająco i łagodząco oraz niezwykle delikatną substancję myjącą, która dba o nasze najwrażliwsze i najdelikatniejsze kobiece miejsca.

Płyn posiada certyfikat międzynarodowej organizacji Allergy Certified, który gwarantuje, że produkt jest hipoalergiczny, bezzapachowy i bezpieczny dla zdrowia. Kosmetyk jest wegański,  certyfikowany przez Cruelty Free and Vegan. Produkt 4organic jest wolny od składników zapachowych, barwników i silnych, podrażniających konserwantów, dzięki temu nie powoduje alergii i podrażnień.

Jak płyn do higieny intymnej 4organic Care oceniły testerki?

Sylwia napisała "Polecam w 100 % płyn do higieny intymnej 4organic. Spełnia moje oczekiwania. Bardzo ważne dla mnie jest to że składa się z naturalnych składników. Nie powoduje podrażnień i działa nawilżająco."

Martyna, oprócz myjących właściwości płynu, zwraca uwagę na jego ekologiczne opakowanie, stworzone z plastiku z recyklingu: "Płyn 4organic jest delikatny, łagodny i pięknie pieniący, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, ma super konsystencję przez co jest łatwy w nałożeniu, ma śliczne ekologiczne opakowanie co też dodatkowo zachęca mnie do jego ponownego kupna. Jest najlepszym płynem jaki używałam dotychczas do higieny intymnej i mogę go zdecydowanie bardzo polecić.".

Jak testerki oceniły płyn?

Więcej opinii o płynie do higieny intymnej 4organic Care znajdziecie w Klubie Testerek.

Oprócz płynu 4organic dla kobiet 50 mam przetestowało naturalne płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dla chłopców i dziewczynek.

Jak płyn do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids oceniły testujące mamy?

Zofia pisze o płynie dla dziewczynek: "Moja córka bardzo ucieszyła się, że może używać takiego dorosłego kosmetyku. Ja jako mama jestem bardzo zadowolona z efektu. Płyn jest bardzo delikatny i idealnie nadaje się do nauki dbania o higienę intymną."

Klaudia, która testowała płyn razem z synem napisała: "Jestem bardzo zadowolona, to pierwszy płyn do higieny mojego synka i sprawdził się doskonale. Nie uczula, nie jest pachnący i co najważniejsze nie wysusza skóry. Bardzo polecam"

Więcej opinii o płynie do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids znajdziesz w Klubie Testerek.