Barbara Kurdej-Szatan o szczepionkach na Covid-19

Informacja o rychłym wprowadzeniu szczepień na Covid-19 zelektryzowało świat. Jedni czekają na nią z ciecierpliwością, tak z resztą jak na powrót normalności, antyszczepionkowcy patrzą w przyszłość z niepokojem. Jest jeszcze trzecia grupa, która uważa, że za wcześnie na jakiekolwiek dywagacje na temat obligatoryjnego szczepienia. Do takich osób należy gwiazda „M jak miłość”, Barbara Kurdej-Szatan, która rekomenduje myślenie o tym temacie bez nadmiernych emocji. Na te, według gwiazdy jeszcze za wcześnie.

Zobacz też: Barbara Kurdej Szatan i inni polscy celebryci "udają" przemoc domową na Instagramie. Ta akcja spotkała się z ostrą krytyką

Barbara Kurdej-Szatan zapytana przez Plejadę, o to, co sądzi na temat szczepionek na Covid-19, które miałyby zakończyć koszmar pandemii koronawirusa, stwierdziła, że uważa, że każdy powinien mieć wolny wybór. Dodała też, że nie podziela zdania antyszczepionkowców.

 „Nie jestem antyszczepionkowcem, ale też nie należę do osób, które uważają, że powinniśmy się na wszystko szczepić. Na przykład na grypę się nigdy nie zaszczepiłam. Uważam, że każdy powinien mieć wybór. Natomiast nie jestem ekspertem i trudno mi się wypowiadać na ten temat. Cała sytuacja wydaje się być lekko przerażająca, a szczepionki powinny być dokładnie przetestowane. Jest za wcześnie, aby takie decyzje podejmować i żeby nam narzucać nakaz szczepienia.”