Barack Obama zdjęcie z okazji urodzin Michelle Obamy

Michelle Obama, autorka motywujących przemówień, książki "Becoming" na którą wszyscy czekamy, Pierwsza Dama wspierająca kobiety i dziewczynki na całym świecie skończyła wczoraj 55 lat. Z tej okazji posty na Twitterze i oficjalnym Instagramie dodał jej mąż, Barack Obama. Ostatnie takie wyznanie miłości w mediach społecznościowych para umieściła na początku października, kiedy świętowała 26. rocznicę ślubu.

Tym razem Obama pokazał ich dwoje jako młodą parę, a zdjęcie pochodzi zapewne z czasów studiów. Oboje wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Były prezydent Stanów Zjednoczonych zdjęcie uzupełnił romantycznym opisem:

"Wiedziałem już wtedy, a teraz jestem o tym absolutnie przekonany - jesteś jedyna w swoim rodzaju, Michelle Obamo. Spełnienia marzeń!".

Michelle i Barack Obama problemy w małżeństwie

To zdecydowanie jedna z ulubionych par Ameryki, choć zarówno były prezydent jak i jego małżonka szczerze przyznali, że oni również mają za sobą miesiące terapii małżeńskiej.

W wywiadzie z Oprah Winfrey, Michelle przyznała, że "Cóż, idziesz na terapię, ponieważ wydaje ci się, że psycholog pomoże ci sformułować odpowiednie zarzuty przeciwko drugiej osobie w związku. Jednak jak się okazało, nie na tym polegała nasza wspólna praca podczas sesji. Chodziło bardziej o to, żeby zajrzeć w głąb siebie, eksplorować to, co daje nam na co dzień szczęście. Odkryłam, że potrzebuję jego wsparcia, że powinien mi więcej dawać od siebie. Jednak teraz oboje pochylamy się nad tym jak ułożyć sobie dalsze wspólne życie".

Trzymamy kciuki za tę miłość!