Bandany: ten modny dodatek pokochały gwiazdy. Zobacz jak nosi ją Julia Wieniawa, Dorota Gardias, Paulina Smaszcz i wiele innych 

Bandany i chusty to niespodziewany hit tego i zbliżających się kilku sezonów. Dodają charakteru i zawadiackiego uroku każdej stylizacji. Można je nosić na wiele sposobów, a w zależności od tego, na jaki wariant się zdecydujemy możemy stworzyć look w najmodniejszym stylu: od minimalistycznego, po romantyczny francuski szyk lub w klimacie boho.

Jak to zrobić? Wystarczy wziąć przykład z gwiazd, które pokochały misterne wiązania chust i bandan. Jak się okazuje, wyglądają równie uroczo na nas, jak i na naszych pupilach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hejkaelvis

Jak nosić chusty i bandany? Modne sposoby

Jak nosić bandany i chusty, by nie popełnić modowego faux pas? Największa siła tkwi w prostocie i nonszalancji. Jeśli chcesz podkręcić klasyczną stylizację, pod szyją zawiąż bandanę tak, jak robiłyśmy to w liceum. Naszą inspiracją staje się kampania marki Lebrand w obiektywie Borysa Synaka. Ich czarno-białe i biało-czarne bandany to obiekt pożądania redaktorek mody i stylistek.

Jeśli jesteś fanką klimatu boho - zawiąż kolorową długą chustkę jak Penelope Cruz w "Piratach z Karaibów". Tak w tym sezonie nosiły się Dorota Gardias i Paulina Sykut Jeżyna.

Totalnym hitem są też chusty wiązane w trójkątne topy jakie nosiły Paris Hilton czy Britney Spears w latach 90. Zestawione ze spodniami z wysokim stanem i jeansową kurtką lub oversizową marynarką, będą świetną propozycją na jesienną stylizację z głową we wspomnieniach minionego lata.

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ GWIAZD - JAK NOSZĄ BANDANY I CHUSTY?:

 

Zobacz także: