Studio fitness inspirowane baletem

W końcu powstała alternatywa dla tradycyjnej siłowni! Kameralne kobiece studia fitness zyskują coraz większą popularność na Zachodzie. Trend ten nie ominął też Polski. Czemu kobiece studia zawdzięczają swój sukces? Oprócz przyjemnej i luźnej atmosfery, oferują wyjątkowe zajęcia. Jak fitness inspirowany baletem, którego możecie spróbować w nowo otwartym BALANCE studio w Warszawie. BALANCE to kameralne studio stworzone we współpracy z tancerzami baletowymi i trenerami fitness. Misją tego miejsca jest pokazanie kobietom piękna baletu i zaprezentowanie im eleganckiej i kobiecej alternatywy dla zwykłych ćwiczeń w sali fitness.

BALANCE Studio

Jeśli na hasło "balet", widzisz oczyma wyobraźni sceny z "Czarnego Łabędzia", BALANCE szybko zweryfikuje Twoje podejście! Zajęcia to czysta przyjemność. Co więcej, nie wymagają żadnego doświadczenia ani nawet wcześniejszego kontaktu z tańcem. Zajęcia to kombinacja baletu, pilatesu, jogi i fitnessu. Ćwiczenia zostały stworzone z myślą o wysmukleniu mięśni i nadaniu wdzięku Twojemu ciału, a podczas treningów odkryjesz piękno i elegancję baletu, które łączyć się będą z bardziej wymagającym cardio z elementami znanymi z barre workout.

Skąd powstał pomysł na BALANCE studio w Warszawie? Miejsce zostało stworzone przez Brittę Hardeck, korporacyjną prawniczkę z Paryża, która od kilku lat mieszka w Polsce.

Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy, szukałam przestrzeni, w której mogłabym połączyć moją pasję do fitnessu i tańca. Energia i przedsiębiorczy duch Warszawy zainspirowały mnie do stworzenia własnego studia. Poznałam fantastyczne trenerki i wraz z nimi otworzyłam przestrzeń, gdzie spotykać się będzie fitness i balet, a każdy w niej poczuje się dobrze - mówi Britta.

Potwierdzamy, po przetestowaniu zajęć możemy polecić je z czystym sumieniem! Wizyta w BALANCE studio to relaks zarówno dla ducha, jak i ciała. Od wejścia wita Was klimatyczna aura. Piękne wnętrza warszawskiej kamienicy i kameralna atmosfera powodują, że po skończonych zajęciach wcale nie miałyśmy ochoty opuszczać studia! Musimy też przyznać, że pod względem poziomu zajęcia niczym nie odbiegają od wizyty na siłowni - byłyśmy po nich nieźle zmęczone! Ale, bez obaw, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie są zarówno bardziej wymagające zajęcia w typie cardio, jak i spokojniejsze tempo z elementami stretchingu i pilatesu.