Polska bizneswoman o relacjach w życiu i biznesie - najważniejsze jest zaufanie

Wątek szczerości, który jest warunkiem dobrych relacji w rodzinie i w biznesie, pojawia się także w drugiej części rozmowy Doroty Kornaszewskiej z Pauliną Smaszcz. Polska bizneswoman, opowiadając o szczerości w relacjach podaje przykład swojej córki:


- Moja córka jest wyjątkową, ale także wrażliwą osobą. Wiem, że każda matka mówi o swoich dzieciach: wyjątkowe. Ale zmierzam do tego, że w dzisiejszych czasach trzeba tym młodym ludziom dać poczucie własnej wartości. Należy im pokazać, że ma się do nich zaufanie.

ZOBACZ TAKŻE:


Właśnie o tej szczerości – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, pisze w swojej książce BĄDŹ KOBIETĄ PETARDĄ Paulina Smaszcz:


- Nie zaufam komuś, kto udziela mi rad w sprawie rodziny i dzieci, jeśli sam ich nie ma. Nie zaufam komuś, kto podpowiada mi, jak mam prowadzić swój biznes, jeśli sam nie ma własnej firmy. Nie ufam kobietom, które zbudowały swoje imperium na fortunie rodziców lub męża/partnera. Wierzę tym, które zbudowały wszystko od podstaw, bo to one musiały zaznać w życiu złego i dobrego. Musiały przejść każdy szczebel drabiny złożonej z porażek, by osiągnąć swój sukces.


O doświadczeniach zawodowych i życiowych Doroty Kornaszewskiej więcej w rozmowie wideo!

ZOBACZ TEŻ PIERWSZĄ CZĘŚĆ ROZMOWY WIDEO: