Prostota, komfort i naturalne kolory — beże, brązy, rudości, szarości, czerń, biel i miód — tak właśnie w kilku słowach można opisać drugą odsłonę jesiennej kolekcji marki Top Secret. Jej szalenie ważnym wyznacznikiem jest funkcjonalność, bowiem to właśnie utylitaryzm przyświecał twórcom. Wszystkie jej elementy możecie łączyć ze sobą tak, jak chcecie i czujecie. Macie czuć się swobodnie, a jednocześnie wyjątkowo — ubranie ma pokazywać wasz charakter. 

Przedstawiamy motywy i elementy, które szczególnie inspirują nas do kreowania indywidualnych stylizacji. 

Kolekcja Top Secret na jesień 2021: inspiracje i trendy

Po pierwsze, miękkość i piękne sploty — tutaj w postaci sukienek, swetrów, szali i czapek wykonanych z cudownie przyjemnej dzianiny. Przybierają eleganckie i casualowe formy do noszenia zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Ciepło i piękno tworzące zgrany duet? Jesteśmy na tak!

W kolekcji nie zabrakło także ciekawych krojów. Pośród projektów znajdziemy szerokie spodnie, te w ultramodnym typie cargo, spódnice w stylu lat 70. i garnitury. Pokochają je kobiety gustujące w najnowszych trendach oraz fanki vintage'owych stylizacji. 

W sylwetkach znajdziemy również mocne akcenty: obszerne puchówki, zwierzęce printy, przeżywającą swój renesans retro kratę oraz ekologiczną skórę. Wystarczy jeden z wymienionych elementów, aby dodać naszemu outfitowi pazura. 

Jesienią i zimą nie bójcie się odważnych połączeń i monochromatycznych looków. To fantastyczny sposób, aby wyróżnić się wtedy, kiedy aura niekoniecznie nam sprzyja. Miodowa sukienka w panterkę i obszerny szal z najnowszej kolekcji Top Secret to zdecydowanie nasze ulubione (niezwykle inspirujące) zestawienie!

Całości dopełniają zwiewne i kobiece sukienki oraz koszulowe okrycia. I jeśli wydaje się wam, że zarezerwowane są tylko dla romantyczek i marzycielek, to koniecznie zestawcie je z ciężkimi butami i rockowymi dodatkami, a na pewno zmienicie zdanie!