Anna Lewandowska - projekt Baby by Ann

Anna Lewandowska z pasją rozwija swoją działalność biznesową: w sieci promuje autorskie plany treningowe i dietetyczne przepisy, organizuje wyjazdy dla kobiet, które chcą popracować nad formą, na rynku są też dostępne batony Foods by Ann, owsianki i kulki mocy według receptury trenerki - wszystko w dość wygórowanych cenach. Ania Lewandowska jest także autorytetem w sprawach mody i stylu, a fanki dokładnie analizują każdą jej kreację. Odkąd Anna Lewandowska została mamą, chętnie dzieli się również swoimi spostrzeżeniami na temat życia z niemowlęciem. Być może teraz uda się przekuć to w kolejny biznes - Anna Lewandowska planuje bowiem start nowego projektu, Baby by Ann (nazwa to nawiązanie do bloga Ani - Healthy Plan by Ann). O co chodzi w projekcie Baby by Ann?

Baby by Ann - o co chodzi?

Na Instagramie powstał już oficjalny profil o nazwie Baby by Ann, w którego opisie czytamy: "Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci." Czy Ania Lewandowska chce publikować przepisy dla dzieci? Prawdopodobnie tak! Projekt ma być efektem współpracy Ani i jej przyjaciółki, Ewy Puchowskiej. Fanki z niecierpliwością czekają na porady dotyczące karmienia niemowląt i starszych dzieci, możliwe, że z czasem doczekamy się nawet słoiczków z papkami dla niemowląt firmowanych nazwiskiem Lewandowskiej. Będzie śledzić nowe pomysły Ani?

 

Cz. I Planowanie w nowym roku! Planować i motywować… jak to łatwo powiedzieć!  Ostatnie dni starego roku, kupujesz nowy kalendarz (znam nawet taki jeden motywacyjny dostępny na rynku  i zapisujesz noworoczne postanowienia. Lista może przypominać tę z poprzedniego roku, a nawet jeszcze z wcześniejszych lat ale… TYM RAZEM NA PEWNO SIĘ UDA! Oczywiście, że tak i zaraz Ci powiem dlaczego! W dzisiejszym poście chcę poruszyć ważne elementy planowania, które znacznie uproszczą osiąganie celów: Jak efektywnie planować? Jak dobrze się motywować? Jak budować dobre nawyki? Jak eliminować blokady? Usiądź teraz wygodnie, weź długopis i kartkę lub kalendarz motywacyjny na rok 2018 i zapisz kilka pytań, które teraz Ci zadam: Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania? Czy jesteś dla innych inspiracją? Czy zawsze jesteś zmotywowany? Czy nigdy nie tracisz czasu, np. na portalach społecznościowych? Czy nigdy nie odkładasz obowiązków na później? Czy zarabiasz tyle ile chcesz? Oczywiście, że nie na wszystkie odpowiesz „TAK”, a to bardzo dobry znak, że jesteś AMBITNY i lubisz sobie podnosić poprzeczkę! Teraz poczuj motywację i bądź gotowy do nowych działań. Masz już wizję tego co chcesz osiągnąć w przyszłości? Wraz z nią masz misję do wykonania. Ona określa „co” i „dlaczego” robisz by osiągnąć cel. WYOBRAŹ SOBIE SWÓJ CEL – ZWIZUALIZUJ – ZAPLANUJ KOLEJNE KROKI Spisz swoje marzenia / cele Podziel na konkretne etapy / przełomowe momenty / kamienie milowe Określ czas, w którym chcesz cele zrealizować – na krótko i długoterminowe Zastanów się czego będziesz potrzebować i z czyjej pomocy możesz skorzystać Gdzie będziesz szukał motywacji czy wsparcia? Wypisz główne obszary, nad którymi chcesz pracować: Zdrowie – będę zdrowiej się odżywiać Relacja partnerska – zadbam o kontakty z żoną/ mężem Kariera – będę awansować na wyższe stanowisko Wygląd – zadbam o ciało / włosy, schudnę/przytyję Nawyki – np. zadbam o lepszą jakość snu, w torebce będę miała tylko zdrowe przekąski Ograniczenia – pozbędę się złych nawyków Rozwój osobisty – zapiszę się na dodatkowe szkolenia Cdn.... ##hpba #blog #annalewandowska #healthyplanbyann #motivationbyAnn #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Sty 1, 2018 o 9:10 PST