Ashley Graham urodziła: chłopiec czy dziewczynka?

Ashley Graham po raz pierwszy została mamą. Tą radosną nowiną modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

O 18:00 w sobotę (18.01.2020 - przyp. red.) nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie w tym niesamowitym czasie - napisała na swoim Instastory Ashley Graham.

Do tej pory nie było wiadomo, czy modelka i jej mąż Justin Ervin spodziewają się chłopca czy dziewczynki, ale teraz już wszystko stało się jasne: media donoszą, że to chłopiec.

Ashley Graham została mamą: fanki modelki zachwycone

Wiadomość o narodzinach dziecka bardzo ucieszyła fanki modelki, a jest to naprawdę liczna grupa (na Instagramie Graham ma 10 milionów obserwujących). Nic dziwnego, po prostu Ashley sobie na to zapracowała. Modelka plus size od dawna promuje ciałopozytywność i jest doskonałym przykładem na to, że kobieta w każdym rozmiarze może czuć się dobrze i być kobieca.

Ashley Graham o swojej ciąży poinformowała fanów w sierpniu i od tego czasu modelka na bieżąco dzieliła się swoimi zdjęciami i doświadczeniami z tego okresu. Graham nie miała oporów, żeby pokazać również swoje nagie zdjęcia z ciąży. Jej czarno-biała naga fotografia wykonana rzez artystkę Cass Bird, na której pozuje nago w pozycji jogi, zebrało ponad 1,3 mln polubień i zachwyciło wszystkich. Modelka wystąpiła również w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego magazynu "Voque".

Internautki doceniają podejście do ciała modelki, a wpisy, gdzie Graham pokazuje swoje rozstępy, wałeczki i "niedoskonałości" cieszą się największą popularnością. 

Z pewnością zainteresowanie życiem modelki po narodzinach dziecka nie będzie malało, tylko wręcz przeciwnie. My się wcale nie dziwimy, ponieważ potrzebujemy takich słów kobiecego wsparcia.