Ashley Graham zdobywa sławę pokazując się nago?

Nic bardziej mylnego. Zdjęcia Ashley mają jedynie na celu chęć zmiany postrzegania swojego ciała przez setki kobiet. Media społecznościowe zalewają zdjęcia idealnych kobiet z proporcjonalnymi sylwetkami, jędrną skórą i piękną cerą na twarzy. Czy rzeczywiście te kobiety prezentują się w ten sposób zawsze? Według nas oraz Ashely codzienność wygląda nieco inaczej, zwłaszcza w okresie ciąży. Wówczas dosyć szybkie przybieranie na wadze odbija się na wyglądzie ciała. Czy powinniśmy mieć wyrzuty sumienia z tego powodu, ponieważ taki model myślenia kreują media społecznościowe? Być może więcej “luzu” w podejściu do tych spraw przełoży się na znaczny wzrost satysfakcji życiowej. My próbujemy wdrożyć takie nawyki. Wam również polecamy.

Ashley Graham pokazała nagie zdjęcie w ciąży

Ashley Graham pokazała nagie zdjęce, które zachwyciło fanki. Pod publikacją kobiety z całego świata zamieściły setki pozytywnych komentarzy. Ashley chciała upamiętnić matamorfozę swojego ciała w momencie, w którym pod sercem nosi swoje potomstwo. My czekamy na kolejne zdjęcia z tej sesji, a wam jak się podoba?

Ashley Graham tańczy w ciąży

Asheley Graham to bardzo energiczna modelka. Widać to często po jej wpisach w mediach społecznościowych. Zamieszcza nagrania z sesji, w tym z tych, które odbyływają się w trakcie trwania jej ciąży. Na nich najczęściej tańczy, śpiewa i smieje się. Jej podejście do ciąży oraz swojego ciała wprawia w zdumienie wiele kobiet, które m.in. za to ją podziwiają. Nam również imponuje poziom energii Ashley!