Ashley Graham chce zdobyć sławę, pokazując rozstępy?

Nic bardziej mylnego. Zdjęcia Ashley mają jedynie na celu chęć zmiany postrzegania swojego ciała przez setki kobiet. Media społecznościowe zalewają zdjęcia idealnych kobiet, z proporcjonalnymi sylwetkami, jędrną skórą i piękną cerą na twarzy. Czy rzeczywiście te kobiety prezentują się w ten sposób zawsze? Według nas oraz Ashely codzienność wygląda nieco inaczej, zwłaszcza w okresie ciąży. Wówczas dosyć szybkie przybieranie na wadze odbija się na wyglądzie ciała. Czy powinniśmy mieć wyrzuty sumienia z tego powodu, ponieważ taki model myślenia kreują media społecznościowe? Być może więcej “luzu” w podejściu do tych spraw przełoży się na znaczny wzrost satysfakcji życiowej. My próbujemy wdrożyć takie nawyki. Wam również polecamy.

Ashley Graham pokazała rozstępy w ciąży

Według nas modelka pięknie się prezentuje, a zdjęcia które wstawia są jedynie potwierdzeniem na to jak faktycznie zmienia się ciało kobiety w ciąży.

 

Ashley Graham - treningi

Ashley Graham niestety nie ma łatwo w życiu w związku ze swoją sławą. Poza osobami, które kibicują modelce musi ona mierzyć się z hejtem na szeroką skalę. Najczęściej osoby, które ubliżają kobiecie w komentarzach podają pseudo argument troski o jej zdrowie. Tutaj warto wspomnieć, że Ashley nie lekceważy wszelkiego rodzaju zaleceń zdrowotnych. Kobieta regularnie ćwiczy i udostępnia swoje treningi w mediach społecznościowych. Ponadto zapewnia fanów, że z jej zdrowiem wszystko jest w porządku.