Ashley Graham spodziewa się bliźniąt

O tym, że Ashley Graham i jej ukochany, Justin Ervin, spodziewają się kolejnej pociechy, dowiedzieliśmy się w lipcu. Modelka podzieliła się z fanami wiadomością o zmianach w życiu pary i od tamtej pory regularnie publikowała kolejne fotografie z ciążowym brzuchem, czym wzbudzała zachwyt swoich followersów. Jej najnowszy post, w którym zdradza, że spodziewa się bliźniąt, zebrał już ponad 5 milionów wyświetleń.

Na nagraniu widać, jak Ashley i Justin dowiadują się, że znowu zostaną rodzicami, odczytując wyniki testu ciążowego. Następnie widzimy wizytę pary u lekarza, podczas której małżeństwo nie tylko słyszy, że to bliźnięta, ale również, że Ashley spodziewa się dwóch chłopców. Oznacza to, że pierwszy syn pary, Isaac, będzie miał dwóch braci.

Nie sądzę, że rozumie koncepcję bycia starszym bratem. Ale już wie, że noszę pod sercem dziecko. Gdy go pytam: 'Gdzie jest dziecko?', pokazuje na brzuch, a potem chce go pocałować - wyznała w rozmowie z magazynem "People".

Ashley Graham o zmianach w ciąży

Modelka od lat otwarcie mówi o akceptacji, z którą podchodzi do zmian w swoim wyglądzie. I choć ciąża jest okresem, który mocno potrafi wpłynąć na samopoczucie kobiety, dla Ashley to po prostu radosny czas, podczas którego nie zamierza przejmować się zmianami wyglądu:

Myślę, że kontrolowanie sytuacji, gdy jest się w ciąży, po prostu trzeba odpuścić. Nauczyłam się tego na własnej skórze. Próbowałam wszystko kontrolować, gdy byłam w pierwszej ciąży z Izaakiem. Liczyłam, że waga szybko wróci do normy, ponieważ karmiłam piersią i wszyscy mówili mi, że jak karmię piersią, to zaraz schudnę. Tylko kilka koleżanek uczciwie powiedziało mi, że nigdy nie będę już wyglądała tak samo. Oczywiście miały rację.

 

Nie sądzę, że rozumie koncepcję bycia starszym bratem. Ale już wie, że noszę pod sercem dziecko. Gdy go pytam: 'Gdzie jest dziecko?', pokazuje na brzuch, a potem chce go pocałować

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-ashley-graham-bedzie-miala-blizniaki-zdradzila-plec-dzieci,nId,5496076#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox