Aplikacja Otwarte w Niedziele: na czym polega?

Po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę, wielu klientów nie może przystosować się do nowej rzeczywistości i co tydzień sprawdza w internecie, w którą niedzielę sklepy są otwarte, a kiedy sklepy są zamknięte. Również właściciele sklepów, którzy celowo otwierają sklepy w niedzielę i stają za ladą, żeby mieć dodatkowy utarg, nie wiedzą, jak poinformować klientów, że ich sklep będzie w niedzielę otwarty.

Na rynku pojawiła się właśnie bezpłatna aplikacja "Otwarte w Niedziele", gdzie będziemy mogli sprawdzić które sklepy będą otwarte w niedzielę. Aplikacja "Otwarte w Niedziele" pozwala Użytkownikom sprawdzić, gdzie będą mogli w niedzielę wolną od handlu zrobić zakupy, a także, gdzie znajdują się otwarte apteki, restauracje czy inne lokale usługowe. Znajdą także informacje o ofercie kulturalno-rozrywkowej w swojej okolicy. 

Użytkownicy aplikacji "Otwarte w Niedziele" będą mogli w każdej chwili współtworzyć bazę miejsc, dodają sklepy, godziny otwarcia sklepów, czy informując, że dany sklep jest zamknięty w związku z zakazem handlu w niedzielę. Aplikacja "Otwarte w Niedziele" pozwala również wyznaczyć najkrótszą trasę dotarcia do sklepu.

Aplikacja Otwarte w Niedziele: jak korzystać z aplikacji?

Użytkownicy, którzy będą chcieli skorzystać z aplikacji "Otwarte w Niedziele" muszą pobrać aplikację i oznaczyć swoje ulubione lokalizacje np. dom, praca itp. Następnym krokiem jest już wyszukanie na mapie placówek otwartych w niedzielę.

Z aplikacji "Otwarte w Niedziele" mogą korzystać również właściciele sklepów, restauracji czy placówek kulturalnych. W trakcie rejestracji w aplikacji muszą podać swoje dane takie jak nazwa, adres czy kategoria oferowanych usług. Następnie musza oznaczyć swoją lokalizację na mapie, określają godziny otwarcia i gotowe - od tego momentu sklep widoczny jest dla wszystkich klientów.

Aplikacja "Otwarte w Niedziele" jest już do pobrania w sklepach Google Play i App Store. Będziecie korzystać?