Antonio Banderas zakażony koronawirusem

Antonio Banderas za pomocą mediów społecznościowych poinformował swoich fanów o tym, że jest zakażony koronawirusem. W tym samym wpisie aktor zamieścił swoje zdjęcie z dzieciństwa, jednocześnie informując, że jest zmuszony świętować swoje urodziny na kwarantannie. 

Jestem zmuszony świętować swoje 60. urodziny na kwarantannie, po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19, chorobę wywoływaną przez koronawirusa – napisał Antonio Banderas.

Przeczytaj także: Gwiazdy chore na COVID-19: Tom Hanks, Adam Małysz, Pink. Kto jeszcze zachorował na koronawirusa?

Antonio Banderas ma koronawirusa: jaki jest stan zdrowia aktora?

Aktor wyznał, że czuje się całkiem dobrze, tylko jest "bardziej niż zwykle zmęczony". Antonio Banderas ma nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia, a czas kwarantanny planuje wykorzystać na czytanie, pisanie i odpoczynek.

Jestem pewien, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe, po zaleceniach lekarskich, które - mam nadzieję - pozwolą mi przezwyciężyć proces zakaźny, który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie. Skorzystam z tej izolacji, aby czytać, pisać, odpoczywać. Wielkie uściski dla wszystkich - napisał aktor.

Przeczytaj także: Koronawirus na weselach: nowe zalecenia już przerażają nowożeńców!

Zagraniczne media przy okazji wykrycia u aktora koronawirusa, przypomniały, że nie tak dawno, w 2017 roku Antonio Banderas trafił do szpitala po poważnych problemach z sercem. Wówczas aktor skarżył się na silne bóle w klatce piersiowej

Mamy nadzieję, że Antonio Banderas szybko pokona koronawirusa i już niedługo będziemy mogły oglądać go w kolejnych wspaniałych produkcjach.

Przeczytaj także: Koronawirus w McDonad's. Sanepid szuka klientów!