Antek Królikowski i Joanna Opozda spodziewają się dziecka

Miesiąc temu Antek Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu. Według wielu portali plotkarskich, szybkie zaręczyny były spowodowane ciążą aktorki. Opozda postanowiła wtedy zdementować plotki i napisała na swoim Instagramie, że ślub wzięła z miłości, nie z przymusu.

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą.  - skomentowała. 

Oświadczenie aktorki nie przeszkodziło jednak portalom plotkarskim i strony dalej rozpisywały się na temat rzekomej ciąży Opozdy. Teraz głos w sprawie postanowił również zabrać mąż aktorki, Antek Królikowski. Tym razem para potwierdziła jednak, że spodziewa się dziecka. Małżonkowie udostępnili na swoich Instagramach takie samo oświadczenie, w którym ze smutkiem przyznali, że przez szerzące się nieprawdziwe informacje na ich temat, byli zmuszeni wyjawić radosną nowinę zbyt szybko. 

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos – napisali na początku w oświadczeniu. 

Joanna Opozda o swojej ciąży

W dalszej części oświadczenia Joanna Opozda i Antek Królikowski przyznali, że ogromnie cieszą się z tego, że niedługo zostaną rodzicami. Zasugerowali jednak, że aktorka cierpi na pewne problemy zdrowotne i ciążą może być zagrożona, dlatego w tej chwili najbardziej potrzebuje odpoczynku i spokoju. 

Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego - przedmiotem medialnej dyskusji. 

Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku - dodali

Na koniec aktorska para poprosiła wszystkich o uszanowanie ich prywatności i zaprzestania rozprzestrzeniania nieprawdziwych informacji na ich temat.