Antek Królikowski i Asia Opozda w odważnej sesji zdjęciowej

Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu, czyli Antek Królikowski i Joanna Opozda pochwalili się fanom zmysłową sesją zdjęciową. Aktorska para pozuje w objęciach: Asia ma na sobie jedynie seksowną bieliznę i nonszalancko narzucony na ramiona sweterek. Te piękne zdjęcia to efekt współpracy z marką Obsessive, która stworzyła bieliznę z myślą o trudnych czasach, w których obecnie się znajdujemy. Sensualne projekty Obsessive mają zachęcać oboje partnerów do pielęgnowania bliskości i czerpania radości z chwil sam na sam. 

Joanna ma na sobie komplet Lashy, który dodatkowo możecie wygrać biorąc udział w konkursie na jej profilu!

Zobacz też: Body - najseksowniejszy trend na 2021 rok! Te influencerki pokazują jak je nosić

”Lubię mieć cię blisko”

Seksuolodzy zwracają uwagę na pewną zależność: w dobie kryzysu i zagrożenia, szukamy sytuacji, które odwracają naszą uwagę od stresującej rzeczywistości. A trudno przecenić dobroczynne działanie bliskości i seksu, które zmniejszają poziom odczuwanego stresu. Fizyczna bliskość zwiększa też poziom kluczowych przeciwciał w organizmie, co oznacza, że ludzie aktywni seksualnie cieszą się wyższą odpornością.

Nasza bielizna okazała się idealnym panaceum na troski ludzi, którzy w izolacji, ale we dwoje muszą się mierzyć z niespodziewanymi trudnościami wywołanymi przez pandemię - mówi Joanna Kuzdak, prezes firmy Obsessive.

Można sobie na nie pozwolić nawet przy ograniczonym budżecie domowym i co najważniejsze, sprawią frajdę obojgu partnerom - dodaje prezes. 

Patrząc na propozycje marki Obsessive, słowa prezeski nie dziwią: w ofercie znajdziemy nie tylko klasyczne i romantyczne modele, coraz większą popularność zdobywa np. bielizna typu body stocking, która pozornie zakrywa większość ciała... ale tylko po to, żeby jeszcze bardziej rozpalić wyobraźnię. To nasze typy:

Nieco grzeczniej: koronkowe, starannie wykonane i bardzo zmysłowe peniuary, w sam raz na wieczór we dwoje: