Anne Heche po wypadku samochodowym przebywa w śpiączce. Stan aktorki jest krytyczny

Anne Heche trafiła do szpitala po wyjątkowo dramatycznym wypadku samochodowym w Los Angeles. Aktorka wjechała w budynek, po czym jej samochód stanął w płomieniach. Lekarze stwierdzili u gwiazdy poważny uraz płuc i poparzenia całego ciała. Początkowo jej stan wydawał się stabilny. 

Jak się jednak okazało, Anne Heche doznała również poważnego uszkodzenia mózgu związanego z niedotlenieniem.  Aktorka pozostaje w śpiączce, a lekarze określają jej stan jako krytyczny. Rzecznik aktorki nie pozostawia żadnych wątpliwości, że w jej przypadku uda się jeszcze coś zrobić. "Nie ma szans na to, że przeżyje" - powiedział magazynowi "People".

Anne Heche pozostawiła po sobie zaświadczenie, wedle którego zgadza się na przekazanie organów. Jak informują źródła, gwiazda jest podtrzymywana przy życiu już tylko celem ustalenia, czy którekolwiek nadają się wykorzystania.

Kim jest Anne Heche?

Anne Heche to amerykańska aktorka i reżyserka urodzona w 1969 r. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak: "Sześć dni i siedem nocy", "Amerykańskie ciacho", "Wulkan", "Donnie Brasco", "Psychol", "Ally McBeal", "Wybór Gracie". W latach 1997–2000 związana była z Ellen DeGeneres. Od 2007 r. związana była z kanadyjskim aktorem Jamesem Tupperem.