Anna Mucha bez makijażu

Aktorka Anna Mucha ma opinię dość kontrowersyjnej i bardzo pewnej siebie artystki. Potrafi ostro skomentować krępujące pytania podczas wywiadów, podkreśla swój seksapil, wrzucając do sieci zdjęcia w skąpym bikini. Teraz postanowiła pokazać się swoim fanom naturalnie, bez grama makijażu. #absolutely #nomakeup ! #aktorka w przygotowaniu #before #atwork, napisała Mucha pod zdjęciem z filmowej garderoby, zrobionym w trakcie malowania przez charakteryzatorkę.

Fani Muchy są w większości zachwyceni:

"Ślicznie wyglądasz zawsze nie zależnie czy masz makijaż czy też nie.", "Przede wszystkim naturalność odejmuje lat.", "100% piękna kobieta.", chwalą fanki na Instagramie.

Znalazły się jednak pod zdjęciem Anny Muchy bez makijażu również mniej pozytywne komentarze:

"Cały czar prysł", "Pani Ania już wszystko pokazała, wiec dlaczego miałaby się nie pokazać bez makijażu.", "Bez makijażu raczej żadna naturalna kobieta nie jest piękna.", piszą w komentarzach. 

Trend no make up na świecie rozpoczęła w specjalnej akcji w mediach społecznościowych wokalistka Alicia Keys, od tamtego czasu regularnie pokazuje się na scenie i w wystąpieniach medialnych całkowicie naturalnie. Za nią poszło kilka innych gwiazd m.in. Jessica Biel, żona Justina Timberlake'a czy Gwyneth Paltrow. 

 

absolutely #nomakeup ! #aktorka w przygotowaniu #before #atwork

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha) Sty 5, 2018 o 7:57 PST

A co Wy sądzicie o gwiazdach, które nie boją się pokazać w wersji no make up?