Anna-Maria Sieklucka do momentu występu w pierwszej części filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej nie była znana szerszej publiczności. Absolwentka wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego zagrała główną rolę w "365 dni" i natychmiast zrobiło się o niej głośno. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Gdzie do tej pory grała? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Anna-Maria Sieklucka: wiek, wzrost, wykształcenie

Anna-Maria Sieklucka urodziła się 31 maja 1992 roku - niebawem skończy więc 30 lat. Pochodzi z Lublina, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, czyli jedną z najlepszych szkół średnich w województwie lubelskim. Po maturze studiowała we wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Aktualnie mieszka w Warszawie. Na stronie internetowej agencji aktorskiej, do której należy Anna Maria, podano, że ma 160 cm wzrostu.

Anna-Maria Sieklucka: filmy, seriale, role i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Anna-Maria Sieklucka do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce "Dzień Walentego" Iwana Wyrypajewa. W 2019 roku wystąpiła w popularnym serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Wcieliła się tam w postać Anieli Grabek.

Aktorka w 2021 roku wzięła również udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (edycja XIV). Zajęła przedostatnie, siódme miejsce.

Z kim jest Anna-Maria Sieklucka? Partner, występ u Kuby Wojewódzkiego

Odtwórczyni roli Laury w filmie "365 dni" przez wiele lat pozostała w stałym związku. Partnerem Anny-Marii Siekluckiej był starszy od niej o 18 lat reżyser teatralny, Łukasz Witt-Michałowski. Po występie aktorki w programie Kuby Wojewódzkiego trudno jednoznacznie określić, czy para wciąż jest ze sobą.

W związku z premierą drugiej części "365 dni: Ten dzień", aktorka zasiadła na kanapie u samozwańczego "króla TVN-u". Dziennikarz, znany z ciętego języka, zapytał wprost, czy Anna-Maria Sieklucka nadal jest w związku z reżyserem, na co ona konsekwentnie odpowiadała: »pomidor«.

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone - co ich łączy?

W programie Wojewódzkiego poruszony został również wątek prywatnych relacji odtwórców roli Laury i Massimo. Anna-Maria Sieklucka nie chciała jednak tego komentować, zdecydowała się zamknąć temat na pytaniu o atrakcyjność fizyczną kolegi z planu. Oczywiście, że [Michele Morrone] mi się podoba jako mężczyzna. Kłamałabym, jakbym powiedziała nie - odpowiedziała na pytanie prowadzącego aktorka. 

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone na premierze filmu 365 dni: Ten dzień, 26.04.2022 / fot. East News

Anna-Maria Sieklucka: Instagram

Anna-Maria Sieklucka prowadzi publiczny profil na Instagramie (@anna_maria.sieklucka), który obserwuje ponad 3,3 mln (!) użytkowników serwisu.

Czy Anna-Maria Sieklucka zagra w trzeciej części "365 dni"?

Wiadomo już, że powstanie także trzecia część filmu i że zagra w niej Anna-Maria Sieklucka. Blanka Lipińska, jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć zapowiadała, że w kolejnych częściach erotycznych przygód Laury i Massimo na widzów czeka kilka niespodzianek, ale jedna rzecz będzie w nich niezmienna: Będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu - napisała na Instagramie.

Zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej, czyli Laury z "365 dni", znajdziesz w naszej galerii pod artykułem.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: