Anna Lewandowska wrzuciła romantyczne zdjęcie z mężem. Fanki oszalały na punkcie jej białej sukienki!

Po strzeleniu 41. gola sezonu w ostatniej minucie meczu, Robert Lewandowski pobił rekord i przeszedł do historii, a Anna Lewandowska oszalała z dumy. Żona polskiego piłkarza nie mogła się powstrzymać i wrzuciła do sieci zdjęcie, które rozbiło bank. To pierwszy raz, gdy para zdecydowała się opublikować tak intymne zdjęcie, na którym państwo Lewandowscy wyglądają na szaleńczo zakochanych w sobie. Ale spojrzenia przykuwa jeszcze jeden szczegół... piękna, romantyczna sukienka Anny Lewandowskiej. Białe sukienki będą hitem tego lata. 

 

Anna Lewandowska w najmodniejszej sukience lata: "Ta sukienka to wyznanie miłości"

Od tej sukienki, tak jak od pocałunku pary, trudno oderwać wzrok. Niewinna biel podkreśla romantyczną aurę momentu. Ale nie tylko kolor jest tu romantyczny. Ta sukienka to wyznanie miłości. Model, który ma na sobie Ania Lewandowska to kwintesencja powrotu do mody stylu vintage.

Marka Undress Code przygotowała rabat 15% z kodem o treści "WELOVEELLE", który działa na prawie wszystkie produkty. Kod ważny jest do 31.05 do godz. 23:59.

Biała sukienka w stylu Anny Lewandowskiej

Co stanowi o wyjątkowości sukienki Anny Lewandowskiej? Ten model ma wszystko to, dzięki czemu nie tylko mogłybyśmy się w niej pokazać na letnim garden party, ale z pewnością nie jedna z nas marzyłaby, by stanąć w niej na ślubnym kobiercu. Szczególnie podobają nam się długie, bufiaste rękawy z eleganckim wykończeniem, długość midi i plisowany, zwiewny dół

Ta sukienka nie potrzebuje niewiele, by zrobić mega wrażenie. Ania postawiła na delikatnie, naturalnie skręcone włosy i subtelną biżuterię: długie kolczyki z kryształkami. Dzięki temu cała elegancka biała sukienka nabrała boho charakteru.


W dniach 27.05 - 3.06 z kodem: BerriesxElle, otrzymacie 10% rabatu na wszystkie kolekcje marki Berries, poza kolekcją kolekcją Secret złoto oraz Portrait (której 10% zysku jest przekazywane na Centrum Praw Kobiet).

Zobacz także: