Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wydali pieniądze na szczytny cel

Anna i Robert Lewandowcy znani są z tego, że zawsze chętnie pomagają potrzebującym. Tak jest i tym razem. Para postanowiła wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka, które ucierpiało podczas zeszłorocznej nawałnicy. Anna i Robert Lewandowscy przeznaczyli na ten cel pół miliona złotych. Za te pieniądze zostanie wykonany remont Centrum Zdrowia dziecka, między innymi zostanie wymienione oświetlenie, odnowione łazienki, wyremontowane grzejniki i zabezpieczone ściany budynku. W wywiadzie dla Onetu, Katarzyna Gardzińska - rzecznik prasowy Centrum Zdrowia dziękowała Annie i Robertowi Lewandowskim za wsparcie finansowe i zaangażowanie:

Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii - powiedziała Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska spotkała się z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka

Kilka dni temu Anna Lewandowska spotkała się z pacjentami Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej Centrum Zdrowia Dziecka. Podczas spotkania z małymi pacjentami, Ania Lewandowska przekazywała dzieciom wiedzę z zakresu zdrowego i aktywnego życia.

To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie - czytamy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka

To piękny gest Ani i Roberta Lewandowskich, dzięki pomocy których tysiące dzieci, będzie mogło leczyć się w lepszych warunkach.