Anna Dec w zaawansowanej ciąży: "nie lubię być w tym stanie, mimo że naprawdę dobrze się czuję"

Anna Dec, 32-letnia prezenterka związana ze stacją TVN, niedługo powita na świecie drugie dziecko. Pogodynka jest w zaawansowanej ciąży i każdy dzień zmaga się z typowymi dla przyszłej mamy problemami jak np. wzrost wagi czy powiększanie rozmiarówki garderoby.

Anna Dec w szczerej rozmowie z kozaczek.pl przyznała, że bycie w ciąży, to dla niej zdecydowanie nie jest stan "błogosławiony" i mimo że czuje się dobrze, to nie może się doczekać już rozwiązania.

Lubię czuć się lekko, bo też, jeśli chodzi o pracę jaką wykonuję, lubię być aktywna w ciąży, żeby szybciej mi mijało, bo nie lubię być w ciąży, mimo że naprawdę dobrze się czuję.

Anna Dec przyznała też, że w pierwszej ciąży przytyła prawie 30 kg. W drugiej ciąży prezenterka nie przytyła aż tyle, żeby musiała wymieniać całą garderobę. To wszystko za sprawą tego, że zwykle ubiera się w oversizy. Nie lubi też podkreślać zaokrąglonego brzuszka, co dziś stało się dość modne wśród kobiet oczekujących przyjścia na świat potomstwa. "Ja nie lubię tak bardzo tego podkreślać, bo to jest dla mnie dość intymne", przyznała.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ PREZENTERKI PONIŻEJ: