W listopadzie ubiegłego roku Anna Czartoryska, a właściwie Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się czwartej pociechy. Dziecko aktorki i biznesmena, Michała Niemczyckiego właśnie przyszło na świat. 

Anna Czartoryska urodziła. Jakie imię otrzymał syn aktorki i Michała Niemczyckiego?

Anna Czartoryska od 1 kwietnia 2013 roku jest szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego. Para poznała się w 2011 roku na balu z okazji 10. rocznicy ślubu księżnej Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Dotychczas Niemczyccy wspólnie wychowywali trójkę dzieci: 8-letniego Ksawerego, 6-letnią Janinę oraz 3-letniego Antoniego. Teraz do wesołej gromady dołączył kolejny chłopiec.

Radosną nowinę o porodzie aktorka przekazała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Jak się okazała, Anna Czartoryska urodziła synka już kilka dni temu, ale dopiero teraz zdecydowała się pokazać fotografię ze szpitala.

W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa - napisała, przy okazji zdradzając imię maluszka.

W komentarzach pojawiają się liczne gratulacje, życzenia i ciepłe słowa:

"Aniu, gratulacje. Odpoczywajcie i dbaj o siebie",

"Dużo miłości i zdrowia dla Was",

"Cudownie! Gratulujemy i witamy Stefana",

"Gratulacje Pani Anno! Mały, wielki cud!".

Nie zabrakło również komentarzy znanych koleżanek aktorki:

"Ale cuuudownie!" - napisała Lara Gessler.

"Uwielbiam Was" - skomentowała Natalia Klimas.

"Witaj Stefanie!!! Gratulacje dla rodziców" - napisała dodając liczne, wirtualne serduszka Magdalena Lamparska.

Wpisy zostawiły również m.in. Ada Fijał, Katarzyna Zielińska, Natalia Jaroszewska, Zosia Ślotała, czy Agnieszka Sienkiewicz.

My również przyłączamy się do gratulacji!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: