Anna Czartoryska pokazała brzuch po ciąży

Anna Czartoryska kilka tygodni temu została mamą. W kwietniu na świat przyszło czwarte dziecko aktorki – syn Stefan. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i radosną nowiną podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Tym razem młoda mama w najnowszym poście pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie. Chociaż aktorka już zdążyła wrócić do świetnej formy, podzieliła się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na ten temat. Podkreśliła, jak krzywdząca jest presją, którą obarczane są młode mamy.

Oj, korci, żeby się niecierpliwić, zastanawiać, czy wróci do tego jak było, szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę – napisała Anna Czartoryska w poruszającym wpisie z okazji Dnia Matki.

W dalszej części wpisu Czartoryska dodała, jak ważny jest odpoczynek i zdrowe, realistyczne podejście do ciała kobiet, które urodziły. 

Wszystko w swoim czasie! Dbajmy o siebie pamiętając o drodze jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć. Kochane Mamy, życzę Wam w przededniu naszego święta żebyście były docenione, zaopiekowane i otoczone miłością. Przez najbliższych, a przede wszystkim przez siebie same – dodała mama czwórki dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

Dzieci Anny Czartoryskiej

Anna Czartoryska 1 kwietnia 2013 poślubiła biznesmena Michała Niemczyckiego. Para poznała się w 2011 roku na balu z okazji 10. rocznicy ślubu księżnej Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Jeszcze do niedawna małżeństwo wychowywało wspólnie trójkę dzieci - 8-letniego Ksawerego, 6-letnią Janinę oraz 3-letniego Antoniego. W kwietniu do rodziny dołączył Stefan. 

Aktorka o szczęśliwej nowinie poinformowała swoich obserwatorów za pomocą Instagrama. Czartoryska kilka dni po porodzie udostępniła fotografię ze szpitala. „W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa - napisała, przy okazji zdradzając imię maluszka”.