Zaledwie tydzień temu Anna Czartoryska i Michał Niemczycki powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Chłopiec dołączył do trójki rodzieństwa - 8-letniego Ksawerego, 6-letniej Janiny oraz 3-letniego Antoniego. W te święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości taty i starszego rodzeństwa - napisała aktorka pod zdjęciem z nowo narodzonym synkiem. Gwiazda od swoich fanów otrzymała mnóstwo gratulacji, życzeń i ciepłych słów. W poście, który wrzuciła, by za nie podziękować, obserwatorzy dostrzegli u jej syna specyficzną cechę. Jesteśmy pewne, że nie spodziewacie się, co to takiego...

Anna Czartoryska udostępniła zdjęcie z synkiem. Reakcja fanów? Zaskakująca

W najnowszym instagramowym poście Anna Czartoryska skierowała do fanów słowa wdzięczności. Poinformowała także, jak czują się ona i dziecko, a także obiecała, że wkrótce "napisze więcej".

Dziękujemy wam za gratulacje, życzenia, prezenty, za wasze wsparcie i troskę. U nas spokojnie, dużo odpoczywamy, poznajemy się nawzajem, wydeptujemy nowe ścieżki. Niedługo napiszę więcej - napisała pod selfie, na którym poza nią samą widać również rączki maleńkiego Stefana.

Fani aktorki poza kolejnymi ciepłymi słowami i życzeniami, pozostawili również komentarze dotyczące... rączek chłopca. Zwrócili uwagę na jego długie palce, które miałby świadczyć o tym, że nadaje się na muzyka, a może nawet będzie nim w przyszłości. 

"Jakie ma piękne dłonie!" - napisała pod zdjęciem gwiazdy koleżanka po fachu, Hanna Konarowska. 

"Jakie długie paluszki. Oj będzie pianista" - prorokowała fanka.

"Paluszki długie. Może będzie muzykiem?" - zastanawiała się kolejna.

Wierzycie w takie przepowiednie, czy uważacie, że może je włożyć między bajki?

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: