Anna Czartoryska opisała codzienność młodych mam

Anna Czartoryska – Niemczycka kilka tygodni temu ponownie została mamą! W kwietniu na świat przyszło czwarte dziecko aktorki – syn Stefan. Aktorka razem z mężem Michałem Niemczyckim do tej pory wychowywali dwóch synów: Ksawerego i Antoniego, oraz córkę Janinę. Czartoryska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i radosną nowiną podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Młoda mama przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, a na mediach społecznościowych szczerze pokazuje, jak wygląd je nowa rzeczywistość. Niedawno aktorka zdobyła się na szczery post, w którym pokazała swój brzuch po ciąży podkreśliła jak krzywdząca jest presja, którą obarczane są mamy.  Tym razem na swoim Instagramie Anna Czartoryska poruszyła inną ważną kwestię. Gwiazda serialu “Dom nad rozlewiskiem” opisała codzienność młodych mam.  

Scrollowanie Instagrama na urlopie macierzyńskim jest jak siedzenie na stacji kolejowej w małym miasteczku, gdzie znajomi machają z okien przejeżdżających pociągów dalekobieżnych otagowanych #secretproject i #lovemyjob do egzotycznych kurortów i światowych metropolii. Wokół przyroda, uśmiech ukochanego dziecka, długie spacery, ale czasami, przy gorszej pogodzie, ta stacja wydaje się być jedyną atrakcją w mieście” - zaczęła swój wpis aktorka.  

Anna Czartoryska apeluje do fanów 

W dalszej części wpisu aktorka zwróciła się do swoich obserwatorów. Zaapelowała zwłaszcza do tych osób, którzy mają obecnie w swoim życiu jakąś młodą mamę.  

Więc jeśli macie wokół siebie jakieś młode mamy, zadzwońcie, zapytajcie czy wszystko Ok, wyciągnijcie je na kawę, spacer, potrzymajcie bobaska, żeby mogły zjeść obiad póki ciepły. Zróbcie im korzystne zdjęcie, przynieście jakiś drobiazg tylko dla nich, dajcie odczuć, że ich pociąg nie odjechał, bo będzie ich jeszcze mnóstwo, do nowych i pięknych miejsc. A póki co, niech ta stacyjka będzie miejscem pełnym dobra, ciepła i miłości - dodała Anna Czartoryska.  

Pod postem aktorki znalazło się mnóstwo ciepłych komentarzy. Wpis Anny Czartoryskiej szczególnie doceniły mamy. 

Piękne. Mama prawie 6 tygodniowej córeczki macha ze wzruszeniem ze swojej stacji.

Mądre słowa. 100 proc. prawdy.

Wzruszyłam się czytając ten post. Jestem samodzielną mamą i mimo wewnętrznej siły czuje są często osamotniona. Czasami zamiast oceniania właśnie potrzebujemy więcej empatii i wsparcia. Dziękuję - pisały kobiety.