Anna Cieślak i Edward Miszczak świętują pierwszą rocznicę ślubu

Anna Cieślak i Edward Miszczak to para, której związek od początku budził emocje. Kiedy pojawiła się informacja o ich związku, serwisy plotkarskie oszalały. Jednak Anna Cieślak i Edward Miszczak, których dzieli 26 lat, nie komentowali plotek na temat ich związku. 21 sierpnia 2021 roku Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub. Dwa miesiące później aktorka i ówczesny dyrektor programowy TVN po raz pierwszy pojawili się wspólnie na branżowej imprezie. Para unika rozgłosu i medialnego szumu. Nam w wywiadzie udzielonym rok temu Anna Cieślak na temat związku z Edwardem Miszczakiem powiedziała:

- Łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja. Nie mam potrzeby tłumaczenia tego, bo to jest ich problem, że mają z tym problem.

Właśnie mija rok, odkąd Anna Cieślak i Edward Miszczak powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Z tej okazji aktorka zamieściła zdjęcie na Instagramie i napisała:

Taki dzień dziś uroczysty. Życzę wszystkim dużo miłości.

Wpis opatrzyła bardzo tajemniczym i zmysłowym zdjęciem, na którym skrywa się za białym, przezroczystym materiałem.

Pod postem pojawiła się lawina gratulacji i życzeń. - "Słodkiego, miłego życia", "Wszelkiej pomyślności" - piszą Internauci.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Anna Cieślak i Edward Miszczak na Instagramie

Długo by szukać wspólnych zdjęć Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka na Instagramie. Aktorka wprawdzie posiada konto w mediach społecznościowych, ale jej mąż już nie. Teraz kiedy Edward Miszczak po 25 latach pracy odszedł ze stacji TVN, jeszcze trudniej będzie znaleźć informację na temat męża Anny Cieślak.

Wspólne zdjęcie pary w social mediach pochodzi z grudnia 2021 roku. Zamieściła je Anna Cieślak na swoim Instagramie. Okazja była nie przypadkowa. Małżonkowie wspólnie pomalowali bombkę, którą przekazali na licytację. Pieniądze ze sprzedaży bombki wsparły Fundację Hospicyjną i Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Aktorka dołączyła do zdjęcia z partnerem krótki opis wspieranej zbiórki, podkreślając, iż fundacja i gdańskie hospicjum niosą pomoc wielu pacjentom wymagającym opieki paliatywno-hospicyjnej - zarówno osobom dorosłym, jak i najmłodszym. Zbiórki funduszy mają natomiast pomóc w zapewnieniu im możliwie jak najlepszej opieki.

- Obecnie pod jednym szyldem istnieją: Dom Hospicyjny dla dzieci i dorosłych przy ulicy Kopernika 6 z 33 łóżkami, Hospicjum Domowe dla Dorosłych, opiekujące się około 80-100 chorymi, Poradnia Opieki Paliatywnej, Hospicjum Domowe dla Dzieci, w którym opieką otoczonych jest około 30-40 najmłodszych pacjentów oraz Hospicyjna Opieka Perinatalna. To właśnie dla nich organizujemy kwesty, akcje charytatywne, mozolnie pozyskujemy sponsorów, a także prowadzimy działania 1-procentowe. Cel jest jeden: stworzenie Hospicjum warunków, by mogło wykonywać podstawowe zadanie – otaczać troskliwą opieką możliwie największą liczbę przewlekle i terminalnie - napisała Anna Cieślak.

Od tego czasu Anna Cieślak nie zamieszczała już zdjęć z mężem.

SPRAWDŹ TAKŻE: