Zadbaj o siebie: jak zadbać o dietę, gdy jesteśmy zabiegane?

"Zadbaj o siebie" to nowy cykl na kobieta.pl, w którym podpowiadamy, jak dbać o siebie, kiedy jesteśmy mamami, singielkami, kobietami zapracowanymi, które ciągle żyją w biegu. Każda z nas jest inna, ale mimo to chcemy zadbać o siebie, swoje ciało, zdrowie i samopoczucie. Chcemy czuć się dobrze same ze sobą i mieć świadomość, że robimy coś dla siebie.

W naszym cyklu "Zadbaj o siebie" tym razem, trenerka i influencerka Anka Dziedzic podpowiada, jak prosto i szybko zadbać o dietę, kiedy jesteśmy zabiegane.

Anka Dziedzic jest trenerką, blogerką i pasjonatką zdrowego i aktywnego stylu życia. Sama jest mamą dwóch dziewczynek i doskonale wie, jak trudno jest połączyć zdrowe żywienie z aktywnością fizyczną, dlatego stara się aktywizować całe rodziny, zgodnie z przesłaniem "Aktywna rodzina to szczęśliwa rodzina".

Anka Dziedzic w życiu kieruje się zasadą "Feel like yourself" i namawia wszystkie kobiety do akceptacji siebie i pozytywnego nastawienia do świata. Właśnie na rynku pojawiła się jej książka "Dieta na luzie", która pokazuje, że zdrowe odżywianie nie musi być czasochłonne, a korzyści z tego są nieocenione. 

W naszym cyklu "Zadbaj o siebie" Anka Dziedzic zdradza, jak przygotowywać posiłki, żeby były zdrowe, szybkie i dawały nam wszystko oprócz zbędnych kalorii!

To cenne rady, zwłaszcza dla osób, które są zabiegane i zapracowane i nie mają czasu na długie przygotowywanie posiłków, a chcą się zdrowo odżywiać.