Anja Rubik razem z #sexedPL pojawi się na festiwalu Audioriver

Strefa #sexedPL będzie miejscem, gdzie można swobodnie porozmawiać o tematach, które w innych środkowiskach uznawane są za kontrowersyjne. Seks będzie tutaj omawiany jako źródło przyjemności, ale również współodpowiedzialności partnerów za siebie. Chodzi nie tylko o dobrą zabawę, ale również o wzajemny szacunek. Fundacja zaprosiła wielu różnych gości, a wśród nich licznych edukatorów i edukatorki seksualne. Będą tam, aby odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania i rozwiać wątpliwości, jakie wiele osób może mieć przez niepoprawnie prowadzoną do tej pory w Polsce edukację seksualną. Pojawi się również Społeczny Komitet ds. AIDS w ramach akcji „Sprawdź się!”. Zorganizuje on specjalne laboratorium, w którym będzie można poddać się bezpłatnym badaniom na HIV, HCV i kiłę.

Anja Rubik i #sexedPL we współpracy ze znanym polskim artystą

Strefa umożliwi spokojne porozmawianie na tematy związane z życiem seksualnym, bez wstydu. Umiejscowiona zostanie na płockiej plaży w pobliżu głównej sceny, aby nikogo nie ominęły jego ulubione występy. W strefie będzie możliwość zakupienia książek #sexedPL oraz specjalnych bidonów przygotowanych przez fundację. Podziwiać i zakupić będzie można również efekty wspólnej pracy #sexedPL z Audioriver i Robertem Kutą. Na czym polega ten projekt? Całość opiera się na idei zero waste. Do jej realizacji wykorzystano ubrania z poprzednich edycji festiwalu i „tchnięto w nie nowe życie”. W nowych projektach dominuje żywa kolorystyka i oryginalny design. A co w tym wszystkim najlepsze? Wszystkie ubrania były produkowane ręcznie, aby oszczędzić wytwarzaną energię! Cały nakład sygnowany będzie nazwiskiem Roberta Kuty, znanego polskiego artysty. To jeszcze nie koniec. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony zostanie na dalsze rozwijanie się fundacji #sexedPL.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sexedPL jedzie nad rzekę ! Już 26 lipca wyruszamy do Płocka by razem z Wami wziąć udział w jednym z najlepszych polskich festiwali - AUDIORIVER W naszym namiocie #sexedPL będziecie mogli swobodnie porozmawiać o seksie, intymności i przyjemności z teamem sexedPL - edukatorkami i edukatorami. W ramach naszej współpracy ze Społecznym Komitetem ds. AIDS będziecie mogli się przebadać w ekspresowym tempie, ANONIMOWO i ZA DARMO na obecność STI - HIV, HCV i Kiły. Specjalnie dla Was i specjalnie z okazji tych dwóch szalonych, letnich nocy stworzyliśmy wyjątkowe Audioriverowe projekty z Robertem Kutą, Zofią Komasą i Janą Łączyńską. Piszcie w komentarza z kim z Was spotykamy się w Płocku na #AUDIORIVER #SEXEDPL ! #lato2019 #safesex #audioriver2019 #sex #festival #polska

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik) Lip 12, 2019 o 3:33 PDT

#sexedPL oferuje darmowe badania na HIV, HCV i kiłę

To nie koniec działalności #sexedPL! Fundacja obecna jest również na płockim Starym Rynku, gdzie również będzie można wykonać badania na obecność HIV, HCV i kiły, tak samo jak na płockiej plaży. Dodatkowo w sobotę, 27 lipca, o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie Q&A (pytania i odpowiedzi) z Michałem Pozdałem, który jest znanym psychoterapeutą, seksuologiem, wykładowcą z uniwersytetu SWPS i współautorem książki „Męskie sprawy. Życie, seks i cała reszta”. Chyba nie było lepszej osoby na to miejsce! Wszystkie akcje odbywające się na rynku będą bezpłatne, nawet dla osób nieuczestniczących w festiwalu. Na pewno warto skorzystać z tej świetnej inicjatywy, którą Anja Rubik przygotowała dla nas razem z #sexedPL!