Anita ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” po metamorfozie 

Anita Szydłowska widzom znana jest z trzeciej edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Razem z Adrianem Szymaniakiem stworzyli prawdopodobnie najbardziej dobraną parę w programie. Fani mocno kibicowali, żeby ich małżeństwo przetrwało. Tak też się stało, a para w 2022 roku będzie obchodzić czwartą rocznicę ślub. Szydłowska i Szymaniak doczekali się dwójki dzieci: Jerzego i Bianki. 

Szydłowska przez wielu była uważana także za jedną z najpiękniejszych uczestniczek programu, a jej znakiem rozpoznawczym stały się długie, blond fale. Ostatnio pisałyśmy o zmianie, jakiej dokonała gwiazda. Anita Szydłowska zmieniła kolor włosów i postawiła na chłodny, ciemny blond. Tym razem uczestniczka “ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła jeszcze bardziej spektakularną metamorfozą. Gwiazda zrezygnowała całkowicie z blondu. Anita Szydłowska jest teraz brunetką!  

Anita Szydłowska w ciemnych włosach 

Uczestniczka trzeciej edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie jest już blondynką. Szydłowska postanowiła całkowicie odmienić swój wizerunek i tym razem wybrała orzechowy brąz z jasnymi refleksami. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim InstaStory. “Zakochałam się w tym kolorze. Błyszczące, rozświetlone refleksami, naturalne” - napisała gwiazda. Chociaż Anita ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowała się na sporą zmianę koloru, długość włosów została taka sama. Uczestniczka pozostawiła także swoją supermodną grzywkę “curtain bangs”, która dzięki odpowiedniemu cięciu jest pełna objętości i uniesienia.  

Brąz Szydłowskiej nie jest popularnym wyborem na lato. Większość z nas podczas wakacji marzy o jasnych włosach, jednak ciemniejsze fryzury także królują na listach najmodniejszych kolorów sezonu. Jeśli marzysz o zmianie fryzury, zainspiruj się gwiazdą i brąz połącz z jasnymi refleksami. Pasemka nie są zarezerwowane wyłącznie dla blondynek. Odpowiednio wykonane rozjaśniają wizualnie twarz, podkreślają kolor tęczówki i zwiększają objętość.