Anita Werner na zdjęciu sprzed lat

Anita Werner to obecnie jedna najbardziej rozpoznawalnych, lubianych i cenionych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest ze stacją TVN 24. Niedawno za swoje zawodowe osiągnięcia otrzymała statuetkę dla prezentera 25-lecia. Odbyło się to podczas specjalnej, jubileuszowej ceremonii Telekamer. Dziennikarka wygłosiła wtedy poruszający przemówienie, podczas którego podziękowała widzom i swojemu partnerowi. 

Widząc tę statuetkę, zdałam sobie sprawę, że już dość długo jestem obecna w mediach jako dziennikarka. W tym czasie zdobyłam zaufanie widzów, a to największy skarb. I za ten skarb chcę dzisiaj podziękować - powiedziała.

Bardzo Ci kochanie dziękuję. Żyjemy w trudnych czasach, więc wspierajmy się. Dbajmy o siebie, dbajmy o wartości, bo one są nieśmiertelne – dodała po chwili dziękując partnerowi za wsparcie. 

Anita Werner ze stacją TVN 24 jest związana praktycznie od jej istnienia. Prezenterka ma za sobą prawie 20 lat pracy. Niedawno za pomocą social mediów przypomniała obserwatorom, jak wyglądała na początku swojej drogi zawodowej. "Dawno temu, w telewizji" - napisała dodając, że zdjęcie pochodzi z 2007 roku.

Anita Werner w brązowym bobie

Anita Werner udostępniła archiwalne zdjęcie na swoim Instagramie. Dziennikarka w 2007 roku prowadziła już główne wydanie „Faktów” i miała za sobą współtworzenie kilku programów publicystycznych. Werner prowadziła m.in.: „Damę Pik, „Poranek TVN 24”, „Raport wieczorny”, „studio 24” czy  „Prosto z Polski”.

Na fotografii, zamiast ostrzeżonych na krótko blond włosów, widzimy brązowego cieniowanego boba! Niektórzy obserwatorzy prezenterki nie mogli uwierzyć, że właśnie tak na początku swojej kariery wyglądała Werner. Chociaż część osób stwierdziła, że dziennikarka w brązie wygląda świetnie, większość uznała, że korzystniej jednak jest jej w blondzie.    

Zdecydowanie obecna fryzura jest o Niebo lepsza.

Teraz z tą fryzurką zdecydowanie lepiej.

Tak, zdecydowanie lepiej w krótkich.

Prawie nie do poznania – pisali fani pod zdjęciem Anity Werner sprzed lat.

Kim jest Anita Werner?

Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku w Łodzi. W rodzinnym mieście ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. Po zdanej maturze kontynuowała naukę na Uniwersytecie Łódzkim. Dziennikarka ukończyła kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo. Jeszcze będąc nastolatką zainteresowała się aktorstwem. Mając 17 lat wystąpiła w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko-gorzki". Cztery lata później zagrała w serialu "Zostać miss". Werner nie widziała jednak w przyszłości siebie w roli aktorki, dlatego postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie. 

Porzucenie aktorstwa wcale nie okazało się błędem. Werner pojawiła się w "Wizji Sport" a następnie przeszła do TVN i TVN 24. Prowadziła takie programy jak: "Fakty po południu", "Poranek TVN 24", "Wybory 2005", "Serwis informacyjny" czy "Studio Europa". Za swoją pracę w mediach była wielokrotnie nagradzana. Dziennikarka jest laureatką trzech Wiktorów i czterech Złotych Telekamer.