Anita Szydłowska zmieniła fryzurę

Anita Szydłowska widzom znana jest z trzeciej edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Razem z Adrianem Szymaniakiem stworzyli prawdopodobnie najbardziej dobraną parę w programie. Fani mocno kibicowali, żeby ich małżeństwo przetrwało. Tak też się stało, a para  w 2022 roku będzie obchodzić czwartą rocznicę ślub. Szydłowska i Szymaniak doczekali się dwójki dzieci: Jerzego i Bianki. 

Anita Szydłowska jest uważana za jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Tancerka i instruktorka tańca od lat wierna była jednej fryzurze – długim, prostym włosom w kolorze bardzo jasnego blondu. Wraz z nadchodzącym latem Szydłowska postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i zmienić diametralnie swój wygląd. 

Anita Szydłowska nie jest już jasną blondynką

Anita Szydłowska wybrała się do fryzjera, a efektem podzieliła się na swoim Instagramie. Gwiazda „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowała się na sporą metamorfozę! Tancerka postawiła na ciemny, chłodny blond ze złotymi refleksami, które optycznie rozjaśniają i odmładzają twarz. Inspirowana latami 70. fryzura dzięki falom i grzywce „curtain bangs” na boki jest pełna objętości i uniesienia. „Czasem zmiany są dobre, trzeba się tylko na nie odważyć. Jak wam się podoba efekt?” - napisała na Instagramie Anita Szydłowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@anitaczylija)

Jak na metamorfozę gwiazdy zareagowali fani tancerki? Większość osób zgodnie stwierdziła, że Szydłowska w odświeżonej fryzurze wygląda obłędnie! „Wow, ale ekstra zmiana!”, „Zmiana zdecydowanie na plus! Wyglądasz świetnie! Mega ci pasuje ten kolor, dobra decyzja, najlepsza” – pisali zachwyceni obserwatorzy. Fanem nowego wyglądu gwiazdy okazał się być także jej mąż, Adrian Szymaniak. 

Ależ ja mam piękną żonę – napisał pod zdjęciem Anity Szydłowskiej jej mąż. 

Ciemny blond – dla kogo kolor?

Chłodny ciemny blond to niezwykle uniwersalny kolor włosów. wygląda świetnie zarówno jako niezależny kolor na całej długości włosów, jak i baza dla ombre lub sombre. Koloryzacja najczęściej polecana jest kobietom o:

  • jasnej skórze z różowymi tonami
  • niebieskich, zielonych lub czarnych oczach, 
  • naturalnie chłodnym odcieniu włosów.

Żeby nadać fryzurze „wymiaru” Anita Szydłowska do chłodnego blondu dobrała delikatne pasemka. Jasne blond refleksy na chłodnym blondzie potrafią zdziałać cuda. Są lepsze od niejednego rozświetlacza, zwłaszcza jeśli będą skupione blisko twarzy. Jasne pasemka pięknie odświeżają i odmładzają wygląd, a dodatkowo podkreślają oprawę oczu.