Anita Sokołowska ścięła włosy. W nowej fryzurze wygląda obłędnie! 

Anita Sokołowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Artystka należy do grona gwiazd, które rzadko eksperymentują ze swoim wyglądem, zwłaszcza włosami. Chociaż rok temu Sokołowska zaskoczyła fanów, kiedy przefarbowała włosy na rudo, szybko wróciła do swojego naturalnego brązu. Od tamtego czasu była wierna jednej fryzurze. Teraz aktorka wraz z nadchodzącym latem postanowiła odświeżyć włosy i zaszaleć u fryzjera. 

Anita Sokołowska udała się do jednego z najbardziej renomowanych salonów w warszawie i tam zdecydowała się na sporą metamorfozę. Efektami wizyty u fryzjera podzieliła się na swoim Instagramie. Anita Sokołowska obcięła włosy i wybrała najmodniejszą fryzurę na lato 2022 dla cienkich włosów. Zamiast romantycznych długich fal, aktorka ma teraz cieniowanego boba z przedziałkiem na boku!

A czy Wy zrobiliście sobie prezent na Dzień Dziecka? Bo ja tak. Zmiany, zmiany - jak zawsze najlepiej w @atelierstylissimo i u @da_midays. Dajcie znaka, jak Wam się widzi mój nowy fryz – napisała aktorka pod zdjęciem z nową fryzurą

Jak obserwatorzy aktorki zareagowali na tak dużą zmianę? 

Pięknie, gratuluję odważnego krok

Super. Bardzo korzystna zmiana

Zdecydowanie na plus! Pięknie! – pisali zachwyceni fani Anity Sokołowskiej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

Cieniowany bob Anity Sokołowskiej – najmodniejsza fryzura dla cienkich włosów

Anita Sokołowska na lato 2022 wybrała jedną z najmodniejszych i najbardziej twarzowych fryzur na nowy sezon. Bob już od kilku miesięcy znajduje się w czołówce najpopularniejszych cięć i wcale nas to nie dziwi. Jest niezwykle uniwersalny, podnosi optycznie owal twarzy i zmiękcza jej rysy. Jest to też jedna z najlepiej odmładzających krótkich fryzur, zaraz obok long boba i pixie cut

Cieniowany bob to natomiast ulubione cięcie wszystkich posiadaczek cienkich włosów. Fryzura optycznie unosi włosy i nadaje im objętości. Wszystko dzięki delikatnym warstwom. Te cięcie nie ma sobie równych! 

Fryzurę aktorki można także określić mianem niezwykle popularnego w ostatnim roku „tousled boba”. Cięcie polegająca na utrzymaniu włosów w estetycznym nieładzie. Tousled to angielskie słowo, która oznacza „potargany”. Jest idealna dla wszystkich zabieganych, jednak wymaga odpowiedniej stylizacji. Jeśli więc twoje włosy nie są podatne na ciepło prostownicy czy lokówki, raczej nie polecamy ci tego cięcia. Podobnie jak cieniowany bob, fryzura mocno opiera się na warstwach, jednak jej długość z łatwością można dopasować do swojego kształtu twarzy i preferencji. 

Zobacz także: