Anioł Ieilael pomaga wtedy, kiedy brakuje nam sił na przezwyciężenie trudności. Chroni też od złośliwych plotek i ujawnia szkodliwe sekrety. To do niego wróć się w trudnej sytuacji, gdy nie będziesz w stanie znaleźć wyjścia. Kiedy i jak zawierzyć się aniołowi od spraw beznadziejnych?

Anioł od spraw beznadziejnych - kim jest i o co można go prosić?

Anioł Ieilael, czyli »boska nagroda«. Jeden z wielu pomocniczych aniołów o wyjątkowo silnej mocy. 

Potrafi ochronić nas od toksycznych osób i wpływów. Jeśli ktoś angażuje cię w bezsensowne kłótnie, w których nie chcesz brać udziału lub plotkuje na twój temat, rozsiewając krzywdzące cię, nieprawdziwe informacje, koniecznie zwróć się do niego po pomoc. Na spotkaniu w twoim domu będziesz gościć skłóconych krewnych? Również w tej sytuacji możesz poszukać u niego wsparcia.

Ieilael sprowadza ludzi na dobrą drogę. Uczy wybaczać i wyciągać wnioski z własnych błędów. Wspiera w momentach, w których trzeba kierować się moralnością i sprawiedliwością. To również - a właściwie przede wszystkim - anioł od spraw beznadziejnych, a więc pomoże nawet najbardziej krytycznym momencie i natchnie do odnalezienia rozwiązania.

Anioł od spraw beznadziejnych - jak mu się zawierzyć?

Aniołowi zawierz się po zachodzie Słońca, gdy w domu będzie już ciemno. Usiądź przy stole, postaw przed sobą białą świecę i ją zapał. Weź głęboki oddech, zamknij oczy i wyobraź sobie biało-złote światło. Do Ieilaela zwróć się swoimi słowami lub wykorzystaj te:

Aniele Ieilaelu, przyjdź do mnie z pocieszeniem i wsparciem. Dodaj mi sił i pomóż przezwyciężyć wszelkie trudności. Rozjaśnij mój umysł i napełnij moje serce spokojem. Wybaw mnie i daj nadzieję.

Do anioła od spraw beznadziejnych możesz zwracać się każdego wieczora aż do rozwiązania problemu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: