Ania Kruk połączyła siły z Jai Kudo. Efekt? Kolekcja okularów na łańcuszkach w 4 stylach

Jak to się stało, że jedna z najpopularniejszych marek biżuteryjnych połączyła siły z producentem najwyższej jakości okularów? Od dłuższego czasu zależało nam na poszerzeniu naszej oferty produktowej o designerskie akcesoria, zdradziła Ania Kruk (CEO i Dyrektor Kreatywna marki ANIA KRUK), która wraz z Jai Kudo stworzyła kolekcję okularów przeciwsłonecznych. I to jakich! Zakład, że zamarzysz choć o jednym z tych modeli?

W kolekcji okularów przeciwsłonecznych od niezwykłego duetu ANIA KRUK x JAI KUDO znajdują się 4 modele, które sprostają wymaganiom zarówno fanek vintage, jak i tym, które najbardziej cenią ponadczasową klasykę w stylu Audrey Hepburn i Jackie Kennedy. Ania Kruk nie byłaby sobą, gdyby do każdego modelu nie dodała biżuterii. I tak każdy model okularów posiada w zestawie doskonale dopasowany łańcuszek, wykonany z pozłacanego srebra i ozdobiony naturalnymi kamieniami. Osią całej kolekcji jest różnorodność – i ta idea, to złoto! 

Ania Kruk x Jai Kudo: 4 modele, 4 typy kobiet

Okulary z kolekcji ANIA KRUK x JAI KUDO są nie tylko piękne, ale też zapewniają doskonałą ochronę przed promieniami UV 400. To zasługa doświadczenia marki Jai Kudo, która działa na polskim rynku od 18 lat!

"Współpraca z marką ANIA KRUK to idealny moment, by zmienić postrzeganie okularów wyłącznie przez pryzmat poprawy jakości widzenia. Okulary podobnie jak biżuteria, wyrażają osobowość, podkreślają indywidualizm i przyciągają uwagę. Nasze wspólne dzieło łączy w sobie technologię oraz rzemiosło ręcznie wykonanych opraw z finezją jubilerstwa.", powiedział Jacek Sas Dyrektor Sprzedaży z marki JAI KUDO.

I tak do wyboru mamy elegancki, klasyczny model JACKIE, które kształtem przywodzi na myśl ponadczasowy styl ikon Hollywood. Wielbicielki vintage i vibe'u lat 70. z pewnością docenią "koci" model BIANCA. ALEXĘ pokochają te z nas, które lubią się wyróżniać w tłumie. Natomiast model LARA będzie hitem wśród fanek trendów, zwłaszcza rządzącego trendu na modę z lat 90.- 2000.

Cena okularów z kolekcji ANIA KRUK x JAI KUDO to 449 zł (modele z acetatu) oraz 349 zł (modele metalowe). Co ważne, wszystkie łańcuszki można nabyć osobno w cenie 159 zł i nosić jak dziewczyny na Instagramie, z maseczką ochronną. To super praktyczny tip!

Okulary z kolekcji ANIA KRUK x JAI KUDO są dostępne od 17 czerwca we wszystkich butikach stacjonarnych marki ANIA KRUK, w butiku online www.aniakruk.pl oraz w wybranych salonach optycznych z asortymentem marki JAI KUDO. Lista salonów dostępna na stronie: www.jaikudo-eyewear.com.