Córka Natalii Kukulskiej w poruszającym przekazie

Ania Dąbrówka, najstarsza córka Natalii Kukulskiej zamieściła ostatnio na swoim stories bardzo ważne zdjęcie z przesłaniem. Z okazji Międzynarodowego Dnia Matki, który obchodzony jest 9 maja, Ania Dąbrówka postanowiła oddać hołd wszystkim matkom. Zamieszczone zdjęcie przedstawia kobiecy brzuch z wyraźnymi rozstępami. Opis, który widnieje obok fotografii to niezwykle ważne przesłanie i hołd oddany wszystkim matkom. 

Drogi mężu, pamiętaj, jak piękne, gładkie i wyrzeźbione było jej ciało na początku waszego małżeństwa. Ona wciąż jest tą samą piękną kobietą z tym samym duchem, którego zawsze kochałeś. Różnica polega na tym, że dała ci dziś dzieci i dała ci życie. Nie narzekaj na swoją żonę z powodu przyrostu jej tłuszczu i nie myśl, że jej się to podoba! Ale instynkt matki w niej sprawia, że ​​przymyka oko na to wszystko, a jej jedynym zmartwieniem jest jej dziecko i twoje szczęście. Pamiętaj, że ten brzuch był kiedyś ciepłym domem, który przytulał twoje dzieci przez 9 miesięcy z całym ich bólem, zmęczeniem i ciężarem, aby przypieczętować je bólem porodowym. Tysięcy łask dla naszych matek.

Ania Dąbrówka - kim jest córka Natalii Kukulskiej?

Ania Dąbrówka jest drugim dzieckiem Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. 16-latka ma starszego brata Jana (20 lat) i o wiele młodszą siostrę, 4-letnią Laurę.

Kilka dni temu Ania świętowała swoje urodziny. Z tej okazji Natalia Kukulska wybrała się z córką do Szwecji. Obok wspólnego zdjęcia napisała: "Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę... słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości - zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem."

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuję do świata! - dodaje artystka.

Ania Dąbrówka poszła w ślady mamy

Ania zdecydowanie poszła w ślady swojej mamy i babci i odziedziczyła po nich talent. Ostatnio nastolatka nagrała piosenkę "Przygotujmy lepszy świat", która ma zachęcić najmłodszych do zmiany nawyków żywieniowych. Był to jeden z elementów kampanii pod tym samym tytułem.

Każdego dnia staram się z uwagą wybierać to, co jem, bo doskonale wiem, że ma to wpływ nie tylko na moje zdrowie, ale i na środowisko, na naszą planetę. A jeśli mogę o tym opowiedzieć również innym, to jestem bardzo na TAK! - napisała Ania na swoim Instagramie promując tą ważną akcję
 

Posłuchajcie sami: Ania Dąbrówka w piosence "Przygotujmy lepszy świat"