2023 rok jest dla nas jedną, wielką niewiadomą. Wszyscy zastanawiamy się, co przyniesie nam kolejnych 12 miesięcy. Mogą to być dobre i złe chwile, ale jedno jest pewne - nad każdym z nas będzie czuwał inny anioł stróż. Sprawdź, jaki jest twój anielski opiekun na 2023 rok i zobacz, o co powinieneś go poprosić. To na pewno się spełni. 

To twój anielski opiekun na 2023 rok. Sprawdź, o co musisz go poprosić

Każdego roku inny opiekun sprawuje nad nami opiekę. Jest jeden anioł 2023 roku, który będzie czuwał nad wszystkimi w najbliższych miesiącach. Oprócz tego każdy z nas ma swojego stróża, którego warto poprosić o konkretne dary.

Zobacz także: 

To, jaki anioł będzie sprawował nad nami opiekę w 2023 roku, zależy od miesiąca naszego urodzenia. Ludzie, którzy obchodzą urodziny w styczniu, będą mieli bowiem zupełnie inne intencje, niż ci, którzy urodzili się np. w listopadzie. Sprawdź, o co ty powinieneś poprosić swojego anioła stróża. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w styczniu

Twoim anielskim opiekunem w tym roku jest Mitzrael. Dzięki niemu zaczniesz optymistycznie patrzeć w przyszłość i skupisz się na sobie, a nie na innych. Staniesz się o wiele bardziej życzliwy i pozbędziesz się złych nawyków. Koniecznie poproś swojego stróża o pozytywną energię. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w lutym

Twoim anielskim opiekunem 2023 roku jest Manakel. Powinieneś poprosić go o podpowiedź, czego tak naprawdę oczekujesz od życia. Pomoże ci ujrzeć ciemną stronę twojej osobowości, dzięki czemu zdasz sobie sprawę, nad czym warto pracować. Poznasz też swoje najskrytsze pragnienia. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w marcu

Twoim anielskim opiekunem 2023 jest Rahael. To stróż, który dodaje entuzjazmu. Warto zatem poprosić go o szczerą przyjaźń i miłość. Rahael łączy nas z pozytywnymi ludźmi i jednocześnie pomaga rozwinąć nasze zainteresowania i umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć harmonię. 

Zobacz także:

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w kwietniu

Twoim anielskim opiekunem na 2023 rok jest Lelahel. Otacza nas dobrocią i czuwa przede wszystkim nad wrażliwą stroną naszej duszy. Dzięki temu daje ukojenie w trudnych chwilach i pomaga odzyskać równowagę w każdej sytuacji. Warto poprosić go o spokój, siłę i radość. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w maju

Twoim anielskim opiekunem na 2023 rok jest Yezalel. Ten anioł wyjątkowo czuwa nad osobami, które czują się samotne. Każdy z nas może go jednak poprosić o dary, a przede wszystkim o pomoc w unikaniu błędów. Yezalel pomaga pozbyć się negatywnych myśli i odzyskać równowagę.

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w czerwcu

Anielskim opiekunem czerwcowych dzieci będzie Caliel. Warto poprosić go o pomoc w rozwiązaniu problemów. Ten anioł może sprawić, że znów zaczniemy cieszyć się życiem i odetchniemy pełną piersią. Pomoże dostrzegać drobne rzeczy, które dodadzą nam optymizmu. 

Zobacz także: 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w lipcu

Twoim anielskim patronem na 2023 rok jest Melahel. To prawdziwy włóczykij, więc sprzyja ludziom, którzy kochają podróże. Warto poprosić go o wsparcie w planowaniu destynacji i organizowaniu eskapad. Oprócz tego ten anioł stróż dostarcza sporo radości. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w sierpniu

Twoim anielskim opiekunem 2023 jest Omael. Wspomaga kreatywność każdego z nas. Warto zatem poprosić go o inspirację, ale też pomoc w doborze przyjaciół. W przyszłym roku sierpniowe dzieci zdadzą sobie sprawę, kto jest im życzliwy, a kto w ich otoczeniu próbuje im zaszkodzić.

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych we wrześniu

Twój anielski opiekun na nowy rok to Khavakiah. Jeżeli coś sobie postanowisz, koniecznie poproś go o pomoc w realizacji planów. Doda ci siły i wytrwałości. Oprócz tego może cię wspomóc w kwestiach finansowych. Jeżeli tylko masz dobre serce, ześle na ciebie bogactwo. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w październiku

Twoim anielskim opiekunem w 2023 będzie Mikael. Pomoże ci przede wszystkim w chwilach zwątpienia. Ten anioł potrafi bowiem dodać nam pewności siebie, uwierzyć we własne możliwości, a także odkryć mocne strony każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w listopadzie

Anielskim patronem listopadowych dzieci w 2023 roku będzie Daniel. Wspomaga nasz rozwój duchowy. Pomaga się skupić i zajrzeć w głąb samego siebie. Dlatego warto poprosić go o równowagę i spokój. Pomoże też podjąć ważne, życiowe decyzje i podpowie, co jest dla nas najlepsze. 

Anielski opiekun 2023 dla urodzonych w grudniu 

Opiekunem grudniowych dzieci w 2023 roku będzie Poyel. Dlatego też ten rok będzie szczególnie dobry dla Koziorożców. Jeżeli tylko chcą coś zmienić w swoim życiu, powinny liczyć na pomoc swojego anioła stróża. On sprzyja rozważnym decyzjom, ale też odważnym posunięciom. 

Zobacz także: