Anielskie wsparcie jest nam potrzebne każdego dnia, ale szczególnie liczymy na nie, gdy znajdujemy się w tarapatach. Przede wszystkim warto poprosić o nie w momencie, gdy brakuje nam śmiałości i odwagi do dążenia do wyznaczonych sobie celów. Wówczas pomóc nam może anioł nieśmiałych. Kim jest, o co konkretnie warto go poprosić i w jaki sposób to zrobić? Dowiedz się, bo ten anioł działa tylko pod jednym warunkiem. 

Anioł nieśmiałych - kim jest i o co go poprosić? 

Anioł nieśmiałych to anioł Vehuiah. Wiedzie prym wśród niebiańskich przyjaciół. Wielu z nas ma bowiem introwertyczną naturę i w różnych życiowych sytuacjach musi prosić go o pomoc. Warto jednak liczyć na jego dobrą wolę nie tylko wtedy, gdy brakuje nam śmiałości. 

Okazuje się, że ten anioł może nas też wesprzeć w podejmowaniu trudnych decyzji. Pomaga się zdyscyplinować, osiągnąć równowagę psychiczną, a także dodaje nam żywotności i energii. Wszystko jednak pod pewnym warunkiem. Zobaczcie, jak prosić go o pomoc. 

Zobacz także: 

Vehuiah to anioł osób nieśmiałych. Jak prosić go o pomoc? 

Aby poprosić o pomoc anioła osób nieśmiałych, musimy oczywiście charakteryzować się dobrym sercem i szczerymi intencjami. Następnie wystarczy zrobić jedną rzecz, aby go wezwać i móc liczyć na jego wsparcie.

Vehuiah jest wyjątkowo podatny na medytację z aniołami. Jeśli chcesz zyskać jego przychylność i poprosić go o pomoc, powinieneś zamknąć oczy i wyobrazić sobie jasną smugę światła, która przepływa przez twoje wnętrze. Tym samym otworzysz aniołowi drogę do siebie.

Taka medytacja na przywołanie anioła nieśmiałych jest szczególnie skuteczna o północy. Koniecznie zatem znajdź wówczas chwilę dla siebie, usiądź w spokojnym miejscu i skontaktuj się ze swoim niebiańskim przyjacielem. 

Zobacz także:

Zobacz także: