Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. W tym okresie warto poprosić niebiosa o dary na cały kolejny rok. Szczególnie skuteczna może się okazać modlitwa do jednego z archaniołów. Ten anioł to opiekun świąt Bożego Narodzenia i ma wyjątkowe możliwości. Przede wszystkim warto poprosić go o tę 1 rzecz. Sprawdź, o co chodzi. 

Angelologia: ten anioł to opiekun świąt Bożego Narodzenia. Koniecznie poproś go o ten dar

Każdy znak zodiaku ma swojego anioła stróża. Są jednak różne okazje, kiedy możemy liczyć na dodatkową przychylność niebios. Wystarczy pomodlić się np. do opiekunów poszczególnych świąt. 

Zobacz także: 

Archanioł Gabriel to anielski opiekun Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym, magicznym okresie warto zatem poprosić go o konkretne dary. Jest szczególnie pomocny w rozwiązywaniu konfliktów. Dlatego w okresie bożonarodzeniowym warto poprosić go o pomoc w relacjach z innymi ludźmi, ale też pomyślność dla całej rodziny. To jednak nie wszystko. 

Anioł Gabriel to opiekun wigilii i świąt Bożego Narodzenia

Archanioł Gabriel to jeden z najważniejszych aniołów w Starym Testamencie. Jest aniołem zwiastowania, zmartwychwstania, miłosierdzia, kary, śmierci i objawienia. Wysyłane do niego intencje mają szczególną moc. Archanioł Gabriel jest bowiem posłannikiem dobrych wiadomości. Sprzyja również szczęściu finansowemu.

Właśnie dlatego Gabriela warto prosić też o pieniądze. Fortuna spłynie jednak wyłącznie na tych, którzy mają szczere intencje i czyste serce. 

A wy wierzycie w anielskie moce? Koniecznie skorzystajcie z pomocy Gabriela w okresie świątecznym. 

Zobacz także:

Zobacz także: