Anioły to postacie, które zostały stworzone, żeby wspierać ludzi. Każdy z nas ma od urodzenia swojego anioła stróża, który sprawuje nad nim opiekę. Okazuje się jednak, że możemy też liczyć na dodatkowe moce. Co roku bowiem czuwa nad nami inny anielski opiekun. Jaki anioł się tobą opiekuje w 2022 roku? Sprawdź swój znak zodiaku i zobacz, w jaki sposób twój stróż wpływa na ciebie. 

Jaki anioł się tobą opiekuje w 2022 roku? Sprawdź i poczuj obecność swojego anioła stróża

Choć 2022 rok powoli zmierza ku końcowi, warto wykorzystać go jak najlepiej. Pomóc nam w tym może świadomość, jaki anielski opiekun czuwa nad naszym znakiem zodiaku. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że co roku inny anielski opiekun czuwa nad nami. Tym samym, oprócz naszego prywatnego anioła stróża, możemy liczyć także na jego przychylność. To, kto aktualnie sprawuje nad nami opiekę, zależy od naszego znaku zodiaku. 

Baran - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Astara. Jesteś gotów na różne wyzwania i wiesz, co zrobić, żeby osiągnąć jak najwięcej. Ten opiekun sprzyja bowiem snuciu ambitnych planów i ich realizacji. 

Byk - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Mystique. Choć ma on raczej złą aurę i uważany jest za upadłego, w rzeczywistości może ci bardzo pomóc. To bowiem anioł wewnętrznych przemian. Czas zajrzeć w głąb siebie i poznać swoje najskrytsze pragnienia. 

Bliźnięta - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Fiona. Właśnie dlatego widzisz wszystko w pozytywnych barwach. Nawet przeciwności losu nie są ci straszne, bowiem odczuwasz wyjątkową siłę, która tobą kieruje. 

Zobacz także:

Rak - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Archanioł Michał. To wyjątkowy stróż, który broni w walce przeciw siłom zła. W tym roku zatem nie ma osób, które by z tobą zwyciężyły. Jesteś pewny siebie i możesz wszystko, jeśli tylko w to uwierzysz. 

Lew - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Daniel. Dlatego tak bardzo poszukujesz teraz nowości i nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Zmiana otoczenia, nowa praca, hobby - na to wszystko jest teraz idealny moment, więc nie bój się ryzykować. 

Panna - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Vanessa. W związku z tym wszystko rozkładasz na czynniki pierwsze. Każdą rzecz skrupulatnie analizujesz i skupiasz się na szczegółach. Dlatego jesteś tak dokładny we wszystkim, co robisz. 

Waga - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Teresa. Masz w sobie ogromne pokłady cierpliwości i doskonale wiesz, kiedy ustąpić. Unikasz negatywnych bodźców, dzięki temu jesteś szczęśliwszy niż inni. To pozwala ci oczyścić umysł.

Zobacz także: 

Skorpion - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Serafin. Jesteś głodny wiedzy i czerpiesz z życia pełnymi garściami. Wszystko, co nowe, jest dla ciebie atrakcyjne. Potrafisz z każdej lekcji wyciągnąć cenną lekcję na przyszłość i dzielić się dobrem z innymi. 

Strzelec - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Archanioł Rafał. To niebiański uzdrowiciel, który czuwa nad twoim zdrowiem. Dlatego jesteś teraz w świetnej kondycji. To najlepszy czas, żeby zadbać o swoje zdrowie i wygląd.  

Koziorożec - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Aurora. Jest to opiekun duszy, dlatego w tym roku z pewnością odczuwasz potrzebę rozwoju swoich pasji i umiejętności. Jesteś też bardziej wrażliwy - szczególnie na piękno i sztukę. 

Wodnik - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Desiree. Dlatego możesz mieć wrażenie, że wszystko, o czym pomyślisz, za chwilę się dzieje. To rok realizacji planów i spełniania marzeń. Twój anielski opiekun wyjątkowo nad tym czuwa. 

Ryby - anielski opiekun na 2022 rok

Twoim anielskim opiekunem jest Indriel. To dobry czas, żeby przełożyć swoje fantazje na rzeczywistość. Twój anioł stróż czuwa nad tym, żeby twoje wizje się spełniały. Możesz zatem odważnie realizować wszystkie plany i marzenia. 

Zobacz także: