Angelologia pełna jest aniołów i każdy z nich ma inne zadanie do wykonania. Nasi niebiańscy przyjaciele dzielą się bowiem obowiązkami. Istnieje anioł miłości, anioł pieniędzy, a nawet anioł od spraw beznadziejnych. W dodatku każdego miesiąca inny skrzydlaty stróż czuwa nad nami. Anioł września również istnieje i jest w stanie zesłać nam pomyślność losu, ale tylko pod jednym warunkiem. 

Angelologia: anioł września

Co miesiąc inny anioł stróż czuwa nad nami i każdy z nich wspomaga nas w zupełnie innych dziedzinach życia. Tym razem możemy liczyć na pełnię szczęścia, jeśli sami damy coś z siebie. A w jaki sposób to zadziała?

Okazuje się, że aniołem września jest anioł Zuriel. To patron pokoju, który jest w stanie podarować klucz do szczęścia każdej potrzebującej duszy. Zobaczcie, jakie warunki musimy najpierw spełnić. 

Zobacz także: 

Anioł Zuriel da ci klucz do szczęścia

Anioł Zuriel jest w stanie ukazać nam najgłębsze zakamarki naszej osobowości, które są świetliste. Okazuje się bowiem, że każdy z nas ma w sobie boski pierwiastek, który sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi. U wielu jednak jest on uśpiony przez mrok, który zapanował z ich życiu. Zuriel jest w stanie sprawić, że mrok się rozstąpi, a my dojrzymy to piękne, czyste światło.

To jednak nie wszystko. Anioł września to także patron zgody i prawości. Sprawi, że nasze relacje z innymi będą się układać i uda nam się podjąć decyzje dotyczące tego, jak chcemy, aby nasze życie wyglądało. 

Zuriel to też anioł, który po prostu dodaje nam mądrości. Sprawia, że nie podchodzimy do życia aż tak emocjonalnie jak w lecie, ale zaczynamy postrzegać świat z nostalgią i empatią. Dzięki temu tym bardziej uda nam się dokonać odpowiednich wyborów. 

Zobacz także:

Zobacz także: