Prognoza astrologiczna na czerwiec 2023 roku wyraźnie wskazuje nam, że w tym miesiącu wielu z nas opadnie z sił. W tym miesiącu bowiem będziemy mieli sporo energii, ale nie będzie nam się chciało jej wykorzystać. Właśnie dlatego warto liczyć na anielskie wsparcie. Anioł na czerwiec doda nam sił, jeżeli tylko poprosimy go o 1 konkretną rzecz. Może nas wesprzeć także w innych dziedzinach naszego życia.

Angelologia: anioł na czerwiec

Anielskim opiekunem czerwca jest anioł Muriel. Właśnie on najlepiej radzi sobie podczas wpływów Jowisza, który będzie na nas oddziaływał w tym miesiącu. Zniweluje jego energię i sprawi, że odważnie ruszymy przed siebie, patrząc na świat przez różowe okulary. 

Muriel otoczy nas swoją opieką i doda nam sił, gdy poczujemy, że nie mamy na nic ochoty. Sprawi, że nasze życie znów stanie się radosne, ale tylko pod 1 warunkiem. Musimy wykazać się czystym sumieniem i poprosić go o konkretną rzecz. 

Zobacz także: 

Anioł Muriel to opiekun czerwca

Anioł czerwca zadziała wyłącznie wtedy, gdy wystosujemy do niego konkretną intencję. Najlepiej wypowiedzieć ją przy zapalonej białej świecy, która sprzyja anielskim rytuałom. Oto słowa tej intencji: 

Aniele Murielu, aniele radości,
Ty, który jesteś patronem miesiąca czerwca i znaku zodiakalnego Raka,
otocz mnie swą anielską opieką, której tak dziś potrzebuję.

Jeżeli zwrócimy się do Muriela w ten sposób, spełni wszystkie nasze prośby. A siła i radość to nie wszystko. Anioł Muriel sprzyja także życiowym zmianom, więc czerwiec jest idealnym miesiącem na ich wprowadzenie. 

Zobacz także: 

Zobacz także: