Angelina Jolie adoptuje kolejne dziecko?

Wszystko wskazuje na to, że Angelina Jolie zdecydowała się na kolejne dziecko do adopcji. Aktorka, która od dawna marzyła o dużej rodzinie i konsekwentnie spełniała swoje marzenia będąc w związku z Bradem Pittem, obecnie jest mamą szóstki dzieci. Jolie ma w planach siódme dziecko, ale musi poczekać na sfinalizowanie rozwodu z Pittem, który będąc jeszcze w związku z aktorką nie wyrażał na to zgody.

Jak donosi magazyn "Globe": Angelina chce móc zostać w domu z nowym dzieckiem i pomóc jego rodzeństwu przyzwyczaić się do niego, a dodatkowo żyć w stylu, do którego przywykła.

Angelina Jolie: dzieci

Angelina Jolie ma trójkę biologicznych dzieci z Bradem Pittem oraz trójkę adoptowanych. Zanim Jolie i Pitt doczekali się swojego potomstwa, zdecydowali się na adopcję.

W 2002 roku Angelina adoptowała chłopca z Kambodży o imieniu Madox. "W końcu czuję, że żyję tak, jak powinnam żyć od dawna. Nigdy wcześniej tego nie czułam" – powiedziała aktorka magazynowi „People” po kilku miesiącach macierzyństwa.

Trzy lata później para zdecydowała się na adopcję dziewczynki Zahary z Etiopii, a rok później przyszła na świat pierwsza biologiczna córka Angeliny i Brada - Shiloh. Dziewczynka w tym roku skończy 14 lat, a Jolie stara się ją wspierać w jej decyzjach. "Shiloh lubi nosić chłopięce ubrania. Ona chyba w ogóle wolałaby być chłopcem. Chciała obciąć włosy, więc zabraliśmy ją do fryzjera. Zamiast lalkami bawi się samochodzikami i żołnierzami. Uwielbia towarzystwo swoich braci. Wydaje jej się, że jest jedną z nich" – opowiadała Angelina. Para adoptowała jeszcze chłopczyka z Wietnamu o imieniu Pax.

Najmłodsze bliźniaki - Vivienne i Knox mają już 12 lat. Aktorka boi się, że za kilka lat wszystkie jej dzieci wyprowadzą się z domu i zostanie sama: "Bez dzieci byłaby zagubiona i samotna i boi się dnia, w którym się wyprowadzą. Angie powiedziała im, że mogą mieszkać w domu tak długo, jak chcą, ale prawdopodobnie w pewnym momencie będą chciały wyfrunąć z gniazda". Chyba właśnie dlatego Angelina Jolie chce adoptować kolejne dziecko, żeby mieć jeszcze przez kilka lat u swojego boku maleństwo, które będzie jej potrzebować.

Jolie jako kraj do adopcji dziecka rozważa Chiny, Syrię, Etiopię i inne części Afryki. "Planuje odwiedzić domy dziecka na całym świecie, dopóki nie znajdzie tego wymarzonego".

Trzymamy kciuki za Angelinę i jej plany na przyszłość. Na jej przykładzie widać, że im więcej dzieci, tym więcej szczęścia, oczywiście dodatkowo trzeba mieć do tego odpowiednie warunki.

fot. Getty Images