Pochodząca z Australii Amanda Bisk jest wykształconą fizjoterapeutką, profesjonalną instruktorką jogi i ma swój własny program treningowy, dzięki któremu Australijki gubią zbędne centymetry i spalają kilogramy. Wszystkie dokonania Amanda dokumentuje na swoim super popularnym Instagramie @amandabisk, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody piątego kontynentu dzieli się z obserwującymi różnego rodzaju ćwiczeniami.

Amanda od dziecka chciała zostać lekkoatletką i trafić na Olimpiadę. W 2010 roku reprezentowała Australię w dyscyplinie skok o tyczce podczas Commonwealth Games w New Delhi w Indiach. W profesjonalnym trenowaniu przeszkodziła jej jednak choroba -  zdiagnozowano u niej zespół przewlekłego zmęczenia. Wiele miesięcy walki, antydepresanty i czas na podejmowanie decyzji i zgłębiania wiedzy dotyczącej zdrowego odżywania i trybu życia. Jak sama mówi, im więcej wiedziała w tym lepszej kondycji psychicznej i fizycznej była. Mniejsze kroki, ale częściej. Jeśli nie spacer to 15 minut stretchingu i sesja domowej jogi. Domowe posiłki według zasady wiem co jem

Teraz swoją życiową filozofię, która pozwoliła jej zwalczyć syndrom chronicznego zmęczenia, prezentuje innym. Wystarczy poobserwować ją chwilę na Instagramie, żeby poczuć inspirację. Amanda Bisk zdecydowanie ma w sobie to coś!

Zobacz też:

JAK ZACZĄĆ BIEGAĆ? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

POLE DANCE, CZYLI FITNESS NA RURCE